"Збройні сили Вейшнорії продовжують свої активні дії в тилу противника": Російська армія несе втрати в ході маневрів "Кавказ-2020"

Маленька, але горда Вейшнорія не втомлюється завдавати ударів по всьому периметру ватної недоімперії

У Росії під час військових навчань "Кавказ - 2020" через пожежу знищена військова техніка. Відео зняв один з російських військових на камеру свого мобільного телефону, після чого воно потрапило в соціальні мережі. Запис скопіював офіцер ЗСУ Анатолій Штефан і перепублікував на своїй сторінці в Twitter.

В ході ПП російські солдати в паніці намагаються на тросах відбуксирувати від основного угруповання техніки військову машину, охоплену вогнем. Її шини і корпус практично повністю вигоріли. Тип техніки через вогонь визначити складно. Друга машина в стороні димиться чорними густими хмарами.

"Збройні Сили Вейшноріі продовжують свої активні дії в тилу противника", - коментує відео український військовий.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

З архіву ПУ. Зеленський не усвідомлює, що коїть: "Їх спіймали на гачок, приманкою був обмін", - екс-спецпредставник України в Мінську Безсмертний про підписання "формули Штайнмаєра"

субота, 24 жовтень 2020, 10:00

За словами дипломата, щоб робити остаточні висновки щодо змісту документу, треба отримати його повний текст. Водночас, за його даними, під час переговорів туди внесли певні "додатки", які ще не були озвучені. Втім, каже Безсмертний, все це не має особл...