Збройним силам України передали модернізовані БТР-80

Київський бронетанковий завод концерну Укроборонпром передав українським військовим 4 відновлених БТР-80. Вони пройшли капітальний ремонт і часткову модернізацію, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укроборонпром.

"Наші фахівці провели капітальний ремонт машин з істотним відновленням корпусів, відновили роботу всіх агрегатів і вузлів, а також виконали часткову модернізацію. На бронетранспортерах, зокрема, встановлено нові сучасні засоби зв'язку, навігаційне обладнання, прилади радіаційної розвідки, нові колеса - все українського виробництва. Нехай справно служать нашим військовим", - розповів директор КБТЗ Володимир Синявський.

У рамках іншого договору фахівці Київського бронетанкового заводу відремонтували бронетранспортер БТР-3ДА. Його після успішного проходження випробувань передали державному замовнику.

Оце і є план Б Банкової? Арестович розповів про варіант примирення України та РФ за один день

вівторок, 19 січень 2021, 21:16

Радник з інформаційної політики у мінській Тристоронній контактній групі (Україна, РФ, ОБСЄ) для врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович заявив, що ключ від розв'язання конфлікту тримає в руках президент РФ Володимир Путін. Україна і Росія м...

Окупанти заявили про обмеження прав населення “ДНР” з українськими паспортами

вівторок, 19 січень 2021, 21:06

Окупанти збираються позбавити жителів окупованих територій з українськими паспортами цивільних і майнових прав. Про це повідомляє видання “Спектр” з посиланням на оточення ватажка бойовиків ОРДО Дениса Пушиліна, зазначають Патріоти України. . Повідомл...