
Українські захисники продовжують "осліпляти" путінську армію. Воїни 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого збили російський безпілотник "Орлан". Його вартість становить близько 100 тисяч доларів. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України.
Збитий "Орлан" був кулеметом ДШК, який наші військові ласкаво називають "дашкою". "Почули, бо він же ж дирчить, як мопед. А тут він нижче йшов, ну і вальнули по ньому! Попали, він впав і завис на дереві... ", - зазначили українські захисники.
Далі свою справу зробили інші фахівці Збройних сил України. "Знищували, знищуємо і будемо знищувати рашистську мерзоту на землі і в повітрі з усіх можливих видів зброї. Князівські воїни можуть усе, всюди, завжди!" - наголосили у 14 окремій механізованій бригаді.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...