Збирають підписи за "єдину вітчизну" в кордонах 1945-1991 рр: Кремль проводить низку дій для "відродження" СРСР

Фахівці-правозахисники знайшли документи, що підтверджують дії диктаторського режиму Кремля щодо відродження "СРСР 2.0". Про це написав правозахисник Павло Лисянський у своєму Facebook, передають Патріоти України.

За його твердженням, алгоритм приблизно наступний:

  • Партії "Єдина Росія" і "КПРФ", через свої відділення збирають підписи громадян РФ під текстом листа з вимогою відновлення "єдиної вітчизни" в кордонах 1945-1991 рр, на ім'я президента, генпрокурора, главі Держдуми РФ і іншим, а також, членам Державної ради Союзної держави РФ і РБ.
  • Наступний етап - це колективна подача позовів до останнього Генсека СРСР Горбачова в суди РФ.
  • Наступний етап - це задоволення колективних позовів і відповідно наміри до їх виконання.

Також він повідомив, що такі підписи зараз збирають і на тимчасово окупованих територій України, Грузії, а також в "Придністров'ї", Гагаузії та Білорусі.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...