
На початку повномасштабної війни співвідношення сил по артилерії складало 5:1 в користь ворога. Сьогодні ж є напрямки, де артилерія Збройних сил України (ЗСУ) переважає російську втричі. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Хортиця" Назара Волошина в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"На початку бойових дій співвідношення із ворогом було 5:1 на користь РФ. Тепер же на деяких напрямках перевага у використанні артснарядів і артилерії на нашій стороні й складає 1,5:1 або навіть 3:1", - розповів Волошин.
Речник ОСУВ "Хортиця" додав, що росіяни використовують артилерію по більших квадратах тоді, коли Сили оборони запускають снаряди по цілях. У зв'язку з цим ворог втрачає перевагу, але намагається компенсувати це авіацією.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...