"Здалася нам ця Україна": Буряти відмовляються брати участь у російському вторгненні (відео)

Голова фонду "Вільна Бурятія" Олександра Гармажапова заявила, що жителі Бурятії відмовляються від контрактів в армії, щоб не їхати воювати в Україні. Про це повідомляє Euronews, передають Патріоти України.

За словами Гамажапової, багато бурятів не хочуть їхати в Україну, оскільки не хочуть бути окупантами. "У Бурятії посилилися настрої, коли кажуть: "здалася нам ця Україна. Навіщо нам взагалі це треба”, – розповідає Олександра.

Також серед мешканців республіки існує думка, що якщо їх першими кинули на війну, то "їх найменше шкода", і вони не основний генофонд у Росії. При цьому глава фонду зазначає, що зараз дедалі більше випадків, коли намагаються відмовлятися від контрактів, раніше це було важко уявити.

Усього через організацію пройшло 300-350 контрактників, які запитували у співробітників фонду, як їм відмовитись від контракту.

"Вільна Бурятія" — це перша антивоєнна етнічна ініціатива в РФ. Фонд надає юридичну підтримку контрактникам армії РФ, які не хочуть воювати проти України. Також співробітники займаються викриттям етнічного расизму та ксенофобії у РФ.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...