Здав "отца родного", котрому руки цілував: Добкін розповів, як Янукович маскується за допомогою гриму

Мабуть справи на Москві такі, що змушують Федоровича піклуватися про себе на випадок нової втечі. Або щоб нинішні "благодійники" не знайшли

Колишній президент України Віктор Янукович, який втік до Росії, побоювався за своє життя і тому гримувався до невпізнання. Про це в ефірі телеканалу Newsone розповів колишній народний депутат і ексгубернатор Харківської області Михайло Добкін, зазначають Патріоти України.

За його словами, Янукович раніше застосовував найсучасніші технології в галузі гриму, щоб його не впізнали в публічних місцях.

"Гримують до невпізнання, що фактично людина, яка його добре знає і знаходиться у двох-трьох метрах від нього його (Януковича, - ред.) не впізнає", - сказав Добкін.

Водночас він додав, що особисто "видозміненого" експрезидента він не бачив, але подібну інформацію йому повідомив його знайомий з Росії, чиїм словами Добкін повністю довіряє.

"Послухай, придуркувата, мій улюблений наркотик - це сало. Я його вважаю наркотиком ... Я пригощаю ним людей, які живуть за межами нашої держави і пишаюся, що сало вважають українським наркотиком", - сказав Добкін.


На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 18 травня

неділя, 18 травень 2025, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 18.05.25 орієнтовно склали:

Україні не можна давати ворогу оперативну паузу: Світан озвучив два сценарії розвитку подій на фронті

неділя, 18 травень 2025, 7:30

Росія може перейти до нового великого наступу на всій лінії фронту, якщо не буде домовленостей про перемир’я. Про це 24 Каналу розповів полковник запасу ЗСУ, військовий експерт та льотчик-інструктор Роман Світан, зазначивши, що зараз є два сценарії, пе...