"Здавала" колег зі зброєю: Поліцейська добровільно працювала на окупантів в Ізюмі (фото)

Старший інспектор чергової частини сектору моніторингу Ізюмського районного управління поліції з власної ініціативи вирішила працювати на окупантів. Спочатку жінка виконувала функції "поліцейської" за законодавством Росії, потім пішла на підвищення. Зрадниця приймала та реєструвала заяви про злочини, організовувала взаємодію незаконно створеного органу з іншими підрозділами окупаційної адміністрації, за що отримала посаду "оперативного дежурной части Отделения полиции № 2 управления внутренних дел Военно-гражданской администрации Харьковской области", передають Патріоти України.

Як з'ясували слідчі, жінка передала представникам окупаційної адміністрації отримані 24 лютого 2022 року відомості з Книги видачі зброї та боєприпасів відділку поліції. Це був перелік усіх співробітників, які отримали табельну вогнепальну зброю, вид та тактико-технічні характеристики отриманої зброї. Серед них була і безпосередня керівниця зрадниці.

"Для спілкування з представниками окупаційних військ окупанти доставили до "народної міліції" жінку, яка була начальницею підозрюваної. Зрадниця почала агітувати її до співпраці з "новою владою", прикрашаючи розповіддю про велику зарплату від рф. Жінка повідомила, що вона не піде працювати на ворогів", - повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Після цього окупанти завели жінку до окремого приміщення для спілкування з представниками окупаційної адміністрації, хоча поліцейська намагалася запевнити окупантів у тому, що позбулася зброї. Підлегла-зрадниця наполягала, що треба здати вогнепальної зброю і вимагала зробити "правильний вибір".

Після деокупації Ізюма поліцейська-зрадниця втікла. Їй заочно повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Вирішується питання щодо оголошення зрадниці у розшук, повідомляє прокуратура.

Загроза вкрай серйозна: Росія нападе на країни Балтії, якщо Україна не встоїть, - президентка Грузії

неділя, 1 жовтень 2023, 17:25

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що кремлівський режим нападе на країни Балтії, якщо Україна не вистоїть Про це інформує LRT, передають Патріоти України. "Стійкість і мужність, які демонструють Україна та її президент, показують усьому св...

У Владивостоці водії несподівано для себе стали жертвами санкцій ЄС

неділя, 1 жовтень 2023, 16:43

У місті Владивосток, Росія, від 1 жовтня вимкнули паркомати, встановлені у центрі міста, через санкції Євросоюзу. Про це пише "Медуза", передають Патріоти України. Так, оператор паркоматів у місті "Цифрове Примор'я" заявив, що був змушений відключити ї...