
Бійці 46 аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ відбили 24 спроби прориву, в яких ворог атакував 52 одиницями техніки, у тому числі танком з червоним прапором. Відео напруженого бою з’явилося на каналі бригади, передають Патріоти України.
«російські окупанти вдалися до чергового масованого штурму, який з різною інтенсивністю тривав упродовж усієї доби. Під акомпанемент КАБів ворог атакував танками, БТР, БМП. Наші десантники «палко зустріли гостей» вогнем артилерії та FPV-дронами, залучили танкову роту й штурмові групи для зачищення піхоти противника в укриттях», — прокоментували відео в бригаді.
За даними десантників, вони знищили по 8 ворожих танків і БМП, 4 БТР, по одному МТЛБ і мотоциклу. Пошкоджено 4 БМП. Безповоротні й санітарні втрати особового складу становили 72 окупанти.
Як повідомляла АрміяInform, воїни 46 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ 12 вересня відбили чотири хвилі ворожих штурмів.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...