"ЗдрастеВамПожалуста": У глави невизнаного Придністров'я виявився український паспорт

Діяч, який до 2016 року був головою «придністровського МВС» в званні генерал-майора, близько 8 років перебував у розшуку в Молдові.

Вадим Красносельський. Фото: Факти.

Глава невизнаної Придністровської Молдавської Республіки Вадим Красносельський має український паспорт і неодноразово використовував його для в'їзду на територію нашої країни. Інформацію журналістів підтверджують дані, надані джерелами в Державній прикордонній службі України, повідомляють Патріоти України.

У публікації наголошується, що придністровський діяч, який до 2016 року був головою «придністровського МВС» в званні генерал-майора, близько 8 років перебував у розшуку в Молдові. Однак це не завадило йому майже щомісяця перетинати придністровську ділянку молдавсько-українського кордону і виїжджати за кордон за паспортами декількох країн.
Для цього він з 2007 по 2015 рік використовував понад 300 разів російський і як мінімум 10 разів український закордонний паспорт. Головні пункти призначення - Київ, Харків і Одеса. У МВС України виданню заявили, що за станом на березень 2019 року Вадим Красносельський не перебуває в карному розшуку, проте не стали коментувати, чи перебував він у розшуку раніше.

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...

Українські зброярі представили мультикаліберну платформу "КалашНаш" (фото)

неділя, 24 січень 2021, 0:32

Українське підприємство Завод «Маяк» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш». Про це повідомляє пресцентр Заводу «Маяк», інформують Патріоти України. «З метою переходу експлуатантів платформи АК на використання провідних світових патронів, роз...