"Зе! Президент" до керування готовий: Зеленський, розповідаючи про програму дій на посаді голови держави, переплутав ЄС з НАТО

Він вчив, може навіть старався. Однак все переплутав

Кандидат в Президенти, актор Володимир Зеленський зробив чергове провальне заяву - на цей раз з приводу вступу України в Європейський Союз, переплутавши засадничі процедури з натівськими. Про це на своїй сторінці прише політичний експерт Олексій Голобуцький, зазначають Патріоти України.

“Кандидат Зеленский ответил «Европейской правде» на вопрос о его позиции по ЕС следующее: “Буду делать все для того, чтобы через 5 лет Украина могла бы обратиться к Евросоюзу за Планом по кандидатству – как минимум. В идеале – обращение за Планом по членству». Очевидный бред. То есть, Зеленскому никто не объяснил, что ЕС не имеет ни «планов по кандидатству», ни «планов по членству» (это в НАТО есть формат ПДЧ для предполагаемых членов), ни даже органа, к которому можно было бы за чем-то таким «обратиться», - зазначив блогер.

За його словами, ця заява кандидата в Президенти насамперед фіксує прикрий факт: не тільки Зеленський повністю не розбирається в міжнародній політиці та обов'язки президента в цій сфері - в його команді немає жодного фахівця, який міг би дати йому пристойну консультацію.

«То есть, в одной из основных сфер ответственности президента, согласно Конституции, Зеленский не может выступать ни самостоятельным деятелем, ни ширмой для группы специалистов – потому что этих специалистов у него нет. Как показали заявления Зеленского по другим вопросам, он не имеет представления ни о конституционных полномочиях Президента Украины – трактует их как нечто близкое то ли к полномочиям царя, то ли к возможностям Путина, ни представления о том, что можно/стоит/ нужно делать в тех сферах, которые действительно являются компетенцией президента», - упевнений експерт.

На жаль, зазначає Голобуцький, більшість виборців Зеленського, так само, як і їх кандидат, не мають уявлення про реальні конституційні повноваження президента, базові питання міжнародної політики, національної безпеки і оборони.

«В понимании среднестатистического зрителя «Слуги народа», полномочия президента – это нечто среднее между неограниченными возможностями царя и 450 депутатов парламента. В этом они ничем не отличаются от самого Зеленского», - підкреслив політолог.

Він також додав, що після виборів, в школах необхідно розширити кількість годин «Основ держави і права», щоб діти в майбутньому краще розуміли, як влаштована держава.

«Пусть школьники и студенты участвуют в ролевых играх, в постановках – чтобы хоть немного понимать на момент получения права голоса, чем президент отличается от парламента, и кто за что отвечает. Что делать со старшим поколением, которое этого так и не выучило – вопрос сложный. Разве что снимать просветительский сериал, а лучше мультик – в котором на пальцах объяснять, что такое государство и выборная демократия. Ведь кто знает, кому еще захочется поиграть в «кандидата-комика?» - підсумував Олексій Голобуцький.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...