"Зе-влада непереконливо виправдовується за зрив спецоперації по "вагнерівцях". ТСК намагається вигородити певних осіб", - генерал-лейтенант Забродський (відео)

Генерал-лейтенант та народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Михайло Забродський вважає, що коментарі влади по справі “вагнерівців” лунають неначе виправдовування за зрив спецоперації. Таку думку герой російсько-української війни висловив в ефірі програми "Вечір з Миколою Княжицьким" на Еспресо.TV, зазначають Патріоти України.

"По справі "вагнерівців" лунають коментарі від влади, які вони самі не узгодили. Оскільки голова парламентської ТСК по "вагнерівцях" Мар’яна Безугла озвучила зовсім іншу версію, аніж Офіс президента. Неузгодженість дій ДБР та заяв може свідчити про те, що влада намагається виправдати себе. По-друге, виглядає все так, що ТСК намагається вигородити певних посадових осіб, які можуть бути причетні до витоку інформації", - вважає Забродський.

Забродський зауважив, що голова ТСК по "вагнерівцях" Мар’яна Безугла намагається відвести увагу суспільства від головного питання: чому операція була перенесена та відмінена і хто віддав такий наказ? Забродський додав, що тверджень Безуглої про те, що це не була спецоперація, а лише спеціальний захід не вистачить для відповідей на питання по справі "вагнерівців".

"Ми чули прізвище п’ятого президента України Петра Порошенка в рази більше, аніж чинних посадових осіб причетних до зриву операції. Це намагання перевести розслідування в зовсім іншу площину, а не дати відповіді на запитання. Я сподіваюсь, що буде анонсовано продовження роботи комісії, яка не буде отримувати інструкції з Банкової. Думаю, що буде проведена конструктивна бесіда з паном генералом Бурбою, який безпосередньо причетний до тих подій", - додав Забродський.

На російські удари тепер відповідатиме аналогічно: Литва денонсувала Конвенцію щодо касетних боєприпасів

неділя, 21 липень 2024, 15:45

Це значно підсилить обороноздатність держави, що відповідальна за сухопутне сполучення всієї Балтії з союзниками по НАТО. 18 липня литовський парламент ухвалив рішення денонсувати Конвенцію стосовно заборони використання касетних боєприпасів, передают...

Важкий бій під Кураховим: Українські десантники розгромили ворога, котрий кинув у бій разом з піхотою групу новітніх танків - Forbes

неділя, 21 липень 2024, 15:15

Російські загарбники нещодавно намагалися атакувати українських захисників під Кураховим Донецької області, нагадують Патріоти України. Там окупанти зазнали суттєвих втрат. Знищено, зокрема, три ворожі танки, стверджує Forbes. . За інформацією видання...