Зеків було замало? У Москві починається мобілізація на війну проти України

У російській столиці починається мобілізація на війну проти України. Мешканцям Москви почнуть видавати повістки. Про це в Telegram повідомив речник начальника Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, посилаючись на джерела в РФ, передають Патріоти України.

"Відсьогодні, як повідомляють деякі джерела саме на Московії, почнуть масово вручати повістки для москвичів. Тобто, зеки Пригожина (Євген Пригожин – соратник Володимира Путіна, який відповідає за формування ПВК Вагнера) не врятують так звану російську армію. Не врятують її і тік-ток війська (підрозділи Рамзана Кадирова) та інші бандити. Москва, готуйся – до твого улусу прийдуть чорні пакети з України. Зробіть висновки, ЗСУ дасть відповідь…", - сказав Братчук.

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...