"Зелені чоловічки Путіна": Польський професор пояснив, як Росія скористається протестом фермерів

Експерт Польської академії наук, професор Пьотр Осєнка заявив, що протести польських фермерів на кордоні з Україною - це "подарунок російській пропаганді". Про це пише польське видання onet.pl, передають Патріоти України.

"Для Росії це безпрецедентне свято. Кремль вже давно грає в гру зі своєю публікою, переконуючи її, що кінець війни в Україні близький" - сказав професор Пьотр Осєнка з Інституту політичних досліджень Польської академії наук.

На думку експерта, показуючи протести фермерів, росіяни посилають світові сигнал, що союз Польщі з Україною розвалюється, і що незабаром на польсько-українському кордоні буде заблокована передача зброї із Заходу.

Професор Осєнка вважає, що блокування кордону було вигідне росіянам, які були б раді зробити це самі, якби не страх спровокувати війну із Заходом. На його думку, Росії вигідний лише "зерновий" конфлікт.

"Це подарунок Путіну, цінність якого ми не можемо переоцінити", - підкреслив він. На думку професора Осєнки, рішення Туска включити прикордонні переходи з Україною до групи об'єктів критичної інфраструктури є правильним, хоча де-факто означає "мілітаризацію кордону".

Експерт вважає, що серед фермерів вже можуть бути російські агенти - на кшталт так званих "зелених чоловічків" Путіна в Криму в 2014 році. "Цілком ймовірно, що ці люди вже тут". - сказав Пьотр Осєнка.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...