Зеленська раптом стала на захист російської мови в Україні і порівняла Росію з ґвалтівником

Дружина президента України Олена Зеленська стала на захист російської мови в Україні. Вона наголосила, що російськомовним захисникам незалежної країни ніхто не має права диктувати, якою мовою висловлювати свою любов до батьківщини. До того ж, на думку першої леді, Росії байдуже, що вона руйнує міста з російськомовним населенням, як ґвалтівнику немає різниці, якою мовою кричить жертва, передають Патріоти України.

Однак дружина Володимира Зеленського додала, що багато українців відмовилися від російської мови на користь української за власним бажанням. Такий коментар пролунав в інтерв'ю журналістам WELT

Олена Зеленьска запевнила, що повномасштабна війна зробила російську мову менш популярною в Україні, попри цинічні заяви Кремля про "захист російськомовного населення".

"Водночас чоловіки та жінки, які завжди розмовляли і продовжують розмовляти російською, борються за Україну на передовій. І ніхто не має права диктувати їм, якою мовою висловлювати свою любов до батьківщини", – пояснила перша леді.

На думку Олени Зеленської, міркувати, що російськомовні українці винні в нападі на державу – така ж нісенітниці, як вважати жертву ґвалтівника винною в насиллі через мініспідницю. З її слів, винен завжди нападник.

"Я вважаю, що коли злочинець хоче напасти, йому, зрештою, все одно, якою мовою говорить жертва. Це доводить, зокрема, приклад поганого поводження з Маріуполем. Це схоже на невдале твердження, що зґвалтування відбувається через мініспідниці. Моторошна спроба виправдання – зґвалтування відбуваються через ґвалтівників", – сказала дружина гаранта.

Що буде, якщо по Москві завдадуть ядерного удару у відповідь: Карта з радіусом ураження

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:56

Російський диктатор Володимир Путін неодноразово погрожував застосувати ядерну зброю у війні проти України. Більше того, кремлівські пропагандисти регулярно закликають вдарити по нашій країні тактичною ядерною зброєю, передають Патріоти України. Портал...

Жіночий гребінець і житомирські шкарпетки: Окупанти, втікаючи з Лиману, залишили сумки із награбованим (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:47

Російські військові, тікаючи з міста Лиман на Донеччині, покидали на позиціях сумки із награбованим в українців майном. Серед речей, які окупанти хотіли забрати додому в РФ, були жіночий гребінець, крем для взуття та житомирські шкарпетки, передають Па...