Зеленська раптом стала на захист російської мови в Україні і порівняла Росію з ґвалтівником

Дружина президента України Олена Зеленська стала на захист російської мови в Україні. Вона наголосила, що російськомовним захисникам незалежної країни ніхто не має права диктувати, якою мовою висловлювати свою любов до батьківщини. До того ж, на думку першої леді, Росії байдуже, що вона руйнує міста з російськомовним населенням, як ґвалтівнику немає різниці, якою мовою кричить жертва, передають Патріоти України.

Однак дружина Володимира Зеленського додала, що багато українців відмовилися від російської мови на користь української за власним бажанням. Такий коментар пролунав в інтерв'ю журналістам WELT

Олена Зеленьска запевнила, що повномасштабна війна зробила російську мову менш популярною в Україні, попри цинічні заяви Кремля про "захист російськомовного населення".

"Водночас чоловіки та жінки, які завжди розмовляли і продовжують розмовляти російською, борються за Україну на передовій. І ніхто не має права диктувати їм, якою мовою висловлювати свою любов до батьківщини", – пояснила перша леді.

На думку Олени Зеленської, міркувати, що російськомовні українці винні в нападі на державу – така ж нісенітниці, як вважати жертву ґвалтівника винною в насиллі через мініспідницю. З її слів, винен завжди нападник.

"Я вважаю, що коли злочинець хоче напасти, йому, зрештою, все одно, якою мовою говорить жертва. Це доводить, зокрема, приклад поганого поводження з Маріуполем. Це схоже на невдале твердження, що зґвалтування відбувається через мініспідниці. Моторошна спроба виправдання – зґвалтування відбуваються через ґвалтівників", – сказала дружина гаранта.

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...

Загроза дефіциту озброєнь на фронті: Конгрес ухвалив держбюджет США без допомоги Україні у 6 млрд доларів

субота, 30 вересень 2023, 23:30

Палата представників Конгрессу США схвалила тимчасове фінансування уряду, що дозволить уникнути так званого шатдауну. Про це повідомила The Washington Post у суботу, 30 вересня. Вказано, що о Палата представників ухвалила резолюцію про продовження терм...