Зеленського проігнорував: Путін привітав українців із річницею перемоги над нацизмом

У суботу, 8 травня, президент Росії Володимир Путін надіслав привітання з 76-ми роковинами перемоги над нацизмом ветеранам і народам Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, а також України і Грузії. Про це повідомили в пресслужбі Кремля, передають Патріоти України.

Примітно, що привітання від лідера РФ отримали президенти всіх цих країн, за винятком України і Грузії, Володимира Зеленського та Саломе Зурабішвілі в Москві проігнорували. Путін підкреслив, що в цей день народи, що брали участь у Другій світовій війні, шанують подвиг своїх предків, які боролися з ворогом пліч-о-пліч.

"Сьогодні наш моральний обов'язок – дбайливо зберігати і передавати підростаючим поколінням пам'ять про події тих суворих років. Ми повинні разом рішуче протистояти будь-яким спробам спотворити і фальсифікувати історію, переглянути підсумки Великої Вітчизняної війни, виправдати жахливі злочини, скоєні нацистами і їхніми поплічниками", – сказав глава країни-агресора.

У Кремлі додали, що Путін висловив надію на те, що "традиції братської дружби і взаємовиручки, загартовані в суворі воєнні роки", завжди будуть основою для побудови конструктивних і добросусідських відносин.


З архіву ПУ. Два терміни - не межа: Радник ОПУ заявив, що Зеленський "прийшов надовго"

четвер, 5 серпень 2021, 14:00

На початку квітня 2020 року у команді Офісу президента України відбулося поповнення: політтехнолог Михайло Подоляк, який ще не так давно критикував політику ОП, «слуг народу» і Володимира Зеленського, став антикризовим радником голови Офісу президента ...

Кравчук розповів про свою найбільшу помилку на посаді президента України

четвер, 5 серпень 2021, 12:58

Перший президент України Леонід Кравчук назвав свою найбільшу помилку на посаді глави держави. Про це він розповів в інтерв'ю, відповідаючи на питання, про що він найбільше шкодує, якщо говорити про президентську каденцію, передають Патріоти України. "...