Поведінка президента України Володимира Зеленського на "нормандській зустрічі" в Парижі видавала його внутрішнє хвилювання і невпевненість у своїх силах. Таку оцінку дав психолог, експерт з невербальної комунікації Валентин Кім у ефірі ObozTV. На його думку, Зеленський явно "не потрапляв в унісон" із іншими лідерами - Ангелою Меркель, Еммануелем Макроном і Володимиром Путіним, передають Патріоти України.
"Зеленський продемонстрував ознаки хвилювання, переживання. Добре було видно, що він нервово покусував губу і не знав, куди подіти праву руку – чи сунути її в кишеню, чи не сунути", – звернув увагу Кім
"Це ж хвилювання проявилося і під час стартового фотографування. Питання навіть не в тому, що Зеленський ледь не сів на місце Путіна – ну не розгледів таблички і не розгледів, нічого страшного. Тут важливіше, як він відреагував на зауваження. Він дрібно закивав і поспіхом попрямував до свого місця. Ось ця поспішність – вона недоречна і показує невпевненість в цій ситуації", – наголосив він.
За словами психолога, до підсумкової пресконференції Зеленський адаптувався до ситуації, але, як і раніше, демонстрував ознаки невпевненості.
"Він знову нервово кусав губи, торкався, поспішав", – нагадав він. "Був один фрагмент: поставили запитання, він спробував відповісти, а потім виявилося, що першою відповідає Меркель. І Зеленський зніяковів. Він і до голови доторкнувся, і дистанціювався від неї. Це ознаки того, що він не у форматі цієї трійки. Він не потрапляє з ними в унісон", – озвучив висновки експерт.
Втім, уточнив Кім, це цілком природна поведінка новачка. Також Кім прокоментував фінальну заяву Зеленського з психологічної точки зору. "Вербальний контекст його фінального виступу: "Я намагався, я робив". Тобто це не фіксація результату, це акцент на діях, які він робив. Зазвичай таке відбувається тоді, коли людина не досягає того, до чого прагнула... З цієї точки зору можу сказати, що Володимир Зеленський сам не дуже високо оцінює результати цієї зустрічі", – резюмував фахівець.
Війська Російської Федерації не припинятимуть вогонь 12 травня. Держава-агресор РФ відкинула цю пропозицію "коаліції охочих", наполягаючи на власній умові – першочергово провести двосторонні переговори 15 травня, передають Патріоти України. Позицію Кре...
На думку військових аналітиків Україні в перспективі розбудови ВМС слід звернутися і до розвитку власного «москітного» флоту. Адже саме сукупність швидкохідних і маневрених малих бойових кораблів та катерів може принести успіх в умовах сучасної війни, ...