"Зеленського веде повністю за кремлівськими вказівками Єрмак. Зеленський сам не розуміє цього", - Безсмертний

На думку дипломата, ситуація є дуже небезпечною для України.
Роман Безсмертний. Фото: Аргумент.

Дипломат Роман Безсмертний вважає, що так звана Консультативна рада на переговорах в Мінську - крок до того, що Україна починає "підносити патрони Росії" в питанні відміни санкцій. Про це він розповів в ефірі програми "Тиждень з Марією Гурською", передають Патріоти України.

"Консультативна рада - крок до того, що Україна починає підносити патрони Росії в питанні відміни санкцій. І визнаючи по факту Росію посередником - який ще аргумент треба? Я вже не говорю про ініціативи подачі води у Крим. Зверніть увагу на "випадкове співпадіння" трьох речей: підписання в Мінську ідей консультативної ради, поїздка у Москву групи нардепів від "ОПЗЖ" й ідея, яка виникла парламентського виміру Нормандського процесу, а це спроба перетягти в Раду Європи, яка це зараз контролює, росіян. І третя, про яку неодноразово згадували - презентація громадянської платформи паном Сівохою. Наступний крок, це буде після 25-го - надання статусу тим, хто воював проти України - статусу повстанця. А далі згода Росії на миротворчий контингент, де вона буде складати 100% цього миротворчого контингенту", - заявив Безсмертний.

Він додав, що на цьому етапі закінчаться розмови про можливість України вистояти в протидії у війні з Росією. "Це робиться руками Зеленського, якого веде повністю за кремлівськими вказівками Єрмак. Зеленський сам не розуміє цю ситуацію, а Єрмак вміло диригує ним. У більшому випадку, скажіть: для чого зстрічатись Єрмаку з фракцією? Хто він такий взагалі? Він керівник Офісу, а партію і фракцію очолював у свій час Зеленський, як лідер політичний. При чому тут зустріч із нардепами? Народні депутати чомусь біжать на зустріч з керівником Офісу, при чому вони знають, їм говорили, що мандат їм дав Зеленський, а не Єрмак", - зазначив дипломат. За його словами, ця ситуація є дуже небезпечною для України.

Джерело: Еспресо.ТV

РФ відчуватиме весь біль, який пережила Україна: У Зеленського висловилися про завершення війни

понеділок, 5 червень 2023, 15:58

Не можна точно сказати, коли закінчиться війна в Україні з Росією. Київ фіналізуватиме цю війну абсолютно справедливо, передають Патріоти України. Росія буде відчувати весь той біль, який пережили українці, розповів радник голови Офісу президента Украї...

Із сотні мобілізованих "зеків" лишилось четверо: Бійці полонили залишки роти росіян (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 15:53

Четвірка засуджених за наркотики та вбивства - все, що залишилось від роти окупантів, в якої навіть номеру не було, а тільки літера, передають Патріоти України. Командувач Сухопутних Військ Олександр Сирський оголосив про успіхи українців в Луганській ...