​"Зеленському важко. Але мало хто розуміє природу цієї важкості": Арестович розповів про щоденний подвиг "видатного лідера сучасності"

Президенту Володимиру Зеленському важко грати за правилами великої політики. Він прагне до конкретики під час різноманітних дипломатичних переговорів, а це шокує партнерів України. Про це у інтерв’ю «Главкому» розповів радник голови Офісу президента Андрія Єрмака і радник з інформпитань у Тристоронній контактній групі у Мінську Олексій Арестович, зазначають Патріоти України.

– Йому важко, але мало хто розуміє природу цієї важкості. У нього ж є риса, яка, з одного боку, є величезним недоліком, а з іншого величезним достоїнством. Він – не професійний політик. Наскільки я розумію, йому важко грати за всіма правилами великої політики, всі ці правильні заяви, ввічливі поклони. Він каже прямим текстом: у нас гинуть солдати восьмий рік, а ви там пропонуєте черговий саміт Східного партнерства, який нічого не дає, крім солодких посмішок і запевнень, що все буде добре. Він пропонує наповнювати діалог реальним змістом. І це, звісно, шокує наших партнерів. Найбільша дурість, яку ми зробили з 1991 року, – це те, що ми визначили Захід як старшого, а цього не треба було робити. Ми дуже довго орієнтувалися, якщо не на Захід, то на Москву, до 2014 року, – сказав Аресович.

За словами радника, Зеленський намагається змінити те, що відбувалося 30 років, проте це нелегко, він стикається зі спротивом на всіх рівнях.

– Є ментальний спротив громадян, які не розуміють, що відбувається, є величезний спротив бюрократичної машини. Пам’ятаєте, пів року, місяців дев’ять тому величезну хвилю звинувачень, мовляв, лікарні не обладнані, народ помирає без кисню. Лікарні є відомчі, державні і муніципальні. От в державних було усе навіть вже навесні, а в муніципальних були проблеми. Натомість голови ОТГ виходили і казали, що «Київ поганий, він не дав кисень», – розповів радник Єрмака.

Нагадаємо, нещодавно Олексій Арестович заявив – якщо проросійські настрої в Європі і на Заході будуть посилюватися, то Україна переорієнтується на Схід, в бік Китаю, В’єтнаму, Катару. Такі висловлювання бурхливо обговорювали не лише в соцмережах, а й в дипломатичних колах. Крім того, заяви Арестовича змушений був дезавуювати МЗС.

​«Предал все и всех, мерзавец и подонок»: Гиркин привітав колишнього друга з проходженням до Держдуми РФ з партією «Жуликов и Воров» Путіна

субота, 25 вересень 2021, 11:19

Екс-командир незаконних збройних формувань на Донбасі Ігор Гіркін привітав колишнього «друга» Олександра Юрійовича Бородай, а «ныне — мерзавца и подонка» з проходженням до Держдуми РФ від партії «Єдина Росія». За словами Гиркин, «ЕР» заслужила назву - ...

"Домашнє завдання виконано": Грузія завершує визначені реформи і збирається подавати заявку на вступ у ЄС

субота, 25 вересень 2021, 10:21

Попереду України щодо інтеграції до євро-атлантичних структур наразі перебувають і Грузія і Молдова. Послідовність виконання реформ - ключовий фактор успіху. Грузія має намір втілювати реформи та ініціативи, аби у 2024 році подати заявку на вступ у Євр...