
Президента України Володимира Зеленського оштрафували за порушення карантину під час робочої поїздки до Хмельницького. Про це сам глава держави розповів під час спілкування з пресою в Чернігові, передають Патріоти України.
"Можна зняти маску, так краще чути, а то буде, як в Хмельницькому, випишуть мені штраф – і в принципі правильно зробили", – сказав він.
Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський 3 червня, під час візиту до Хмельницького відвідав місцеву кав`ярню. Разом із ним за одним столиком усередині приміщення були щонайменше ще п'ять осіб, зокрема голова Офісу президента Андрій Єрмак, перший заступник голови ОПУ Сергій Трофімов, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, очільник Хмельницького Олександр Симчишин, прессекратарка Юлія Мендель та головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

При цьому на той момент урядом було заборонено діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях до 5 червня. Дозволялося працювати тільки літнім майданчикам, зокрема під тентами, а за одним столом дозволялося перебувати не більш ніж чотирьом відвідувачам одночасно.
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...