Після гучного скандалу: Зеленському таки виписали штраф за порушення карантину

Президента України Володимира Зеленського оштрафували за порушення карантину під час робочої поїздки до Хмельницького. Про це сам глава держави розповів під час спілкування з пресою в Чернігові, передають Патріоти України.

"Можна зняти маску, так краще чути, а то буде, як в Хмельницькому, випишуть мені штраф – і в принципі правильно зробили", – сказав він.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський 3 червня, під час візиту до Хмельницького відвідав місцеву кав`ярню. Разом із ним за одним столиком усередині приміщення були щонайменше ще п'ять осіб, зокрема голова Офісу президента Андрій Єрмак, перший заступник голови ОПУ Сергій Трофімов, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, очільник Хмельницького Олександр Симчишин, прессекратарка Юлія Мендель та головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

При цьому на той момент урядом було заборонено діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях до 5 червня. Дозволялося працювати тільки літнім майданчикам, зокрема під тентами, а за одним столом дозволялося перебувати не більш ніж чотирьом відвідувачам одночасно.

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...