Після гучного скандалу: Зеленському таки виписали штраф за порушення карантину

Президента України Володимира Зеленського оштрафували за порушення карантину під час робочої поїздки до Хмельницького. Про це сам глава держави розповів під час спілкування з пресою в Чернігові, передають Патріоти України.

"Можна зняти маску, так краще чути, а то буде, як в Хмельницькому, випишуть мені штраф – і в принципі правильно зробили", – сказав він.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський 3 червня, під час візиту до Хмельницького відвідав місцеву кав`ярню. Разом із ним за одним столиком усередині приміщення були щонайменше ще п'ять осіб, зокрема голова Офісу президента Андрій Єрмак, перший заступник голови ОПУ Сергій Трофімов, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, очільник Хмельницького Олександр Симчишин, прессекратарка Юлія Мендель та головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

При цьому на той момент урядом було заборонено діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях до 5 червня. Дозволялося працювати тільки літнім майданчикам, зокрема під тентами, а за одним столом дозволялося перебувати не більш ніж чотирьом відвідувачам одночасно.

Українці не хочуть конфлікту з Польщею? Шо показали результати соціологічного дослідження

середа, 24 червень 2026, 18:50

Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...

Претензії до Трампа: Росія вперше звинуватила США у зриві домовленостей саміту на Алясці, - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:42

Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...