Після гучного скандалу: Зеленському таки виписали штраф за порушення карантину

Президента України Володимира Зеленського оштрафували за порушення карантину під час робочої поїздки до Хмельницького. Про це сам глава держави розповів під час спілкування з пресою в Чернігові, передають Патріоти України.

"Можна зняти маску, так краще чути, а то буде, як в Хмельницькому, випишуть мені штраф – і в принципі правильно зробили", – сказав він.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський 3 червня, під час візиту до Хмельницького відвідав місцеву кав`ярню. Разом із ним за одним столиком усередині приміщення були щонайменше ще п'ять осіб, зокрема голова Офісу президента Андрій Єрмак, перший заступник голови ОПУ Сергій Трофімов, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, очільник Хмельницького Олександр Симчишин, прессекратарка Юлія Мендель та головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

При цьому на той момент урядом було заборонено діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях до 5 червня. Дозволялося працювати тільки літнім майданчикам, зокрема під тентами, а за одним столом дозволялося перебувати не більш ніж чотирьом відвідувачам одночасно.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...