Зеленський адвоката не прислав: Заарештованого Семена Семенченка залишили під вартою

Київський апеляційний суд не задовольнив скаргу адвокатів екснардепа Семена Семенченка, підозрюваного у створенні "приватної військової компанії". Його залишили під вартою в СІЗО, зазначають Патріоти України.

Не зважаючи на мольби і освідчення у відданості дружини заарештованого, Володимир Володимирович не надіслав свого юриста для "об'єктивного розгляду справи". В одній із перерв підозрюваний назвав справу політично вмотивованою. Запобіжний захід тримання під вартою без альтернативи внесення застави триватиме до 24 травня.

"У підозрі йдеться, що Семенченко керує незаконним військовим формуванням, але підтверджень цьому немає. Також суддя не взяв до уваги, що організація "Донкорп Україна" та добровольчий батальйон "Донбас" створені в законний спосіб. Семенченко ніде не значиться ні керівником, ні бенефіціаром цих підприємств", - сказав адвокат Владислав Добош.

Прокурор спростував слова адвоката, назвавши діяльність такого формування незаконною на території України. З цієї причини правоохоронні органи не могли надати дозвіл на створення такого формування.

"Допитуючи свідків, ми дізналися, де зберігається зброя. Встановлено, що за кілька днів до проведення обшуків її вивезли з бази", - зазначив прокурор.

Щоб Зеленський не заарештовував рахунки: Порошенко всі кошти в Україні тримає готівкою, названа сума

субота, 10 квітень 2021, 17:13

Лідер партії "Європейська солідарність", нардеп Петро Порошенко задекларував найбільше готівкових заощаджень за 2020 рік серед усіх парламентарів – еквівалент понад 1,8 мільярда гривень, зазначають Патріоти України. . Експрезидент вказав у декларації,...

Підтвердилось ще одне звірство "чекістів": Критика Путіна задушили в його домі у Лондоні - висновок суду

субота, 10 квітень 2021, 17:06

Коронерський суд Лондона дійшов висновку, що російського бізнесмена Миколу Глушкова, який жив в екзилі у Британії, задушили у його власному домі, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС. Глушкова, який критикував президента Росії Владіміра Пу...