Зеленський боїться назвати Росію ворогом і наближає справжню громадянську війну в Україні, - військовий експерт

Заради "нормандських перемовин" президент Володимир Зеленський наблизив Україну до громадянської війни, підтримуючи "формулу Штайнмаєра", він визнав, що альтернативи Мінським домовленностям немає, каже в коментарі Gazeta.ua військовий експерт Олег Жданов, зазначають Патріоти України.

"За 5 років всі вже прочитали ці домовленості та розуміють, що надання особливого статусу ОРДЛО призведе до федералізації нашої країни", - каже він.

Експерт вважає, що завдяки запровадженню "формули Штайнмаєра" Росія матиме можливість контролювати Україну.

"Радикалізація суспільства зростатиме, бо є люди, що воювали чи втратили на війні рідних, а є частина, яка хоче повернути добросусідські відносини з РФ", - говорить Жданов.

Україна має визнати Росію як другу сторону конфлікту.

"У Зеленського є погана риса – він боїться назвати Росію ворогом і заявити, що на Донбасі є російські війська. Він каже "військові" і не може уточнити, чиї вони, звідки прийшли до нас. Навіть в ООН він сказав, що ми потерпаємо від російської агресії, а не "від російської військової агресії". Сьогодні ми повинні визначити місце РФ за столом перемовин: чи вона держава, що пропонує мирні ініціативи врегулювання війни на Донбасі, як прописано в меморандумі ОБСЄ та Мінських домовленостях, чи вона держава-агресор, як прописано у нашому законодавстві. На міжнародній арені всі вважають, що у нас громадянська війна, бо РФ заявляє, що "їхтамнєт", а ми навіть позов проти РФ подали за підтримку фінансування бойовиків", - додає він.

"Нормальні професійні стосунки": Реакція із Москви на затримання російського генерала в Сирії

субота, 25 січень 2020, 21:13

Росіяни визнали, що інцидент мав місце 14 місяців тому. "Перехоплення" американцями російської автоколони і, зокрема, такого собі російського генерала, в районі міста Манбідж у Сирії є прикладом ефективної взаємодії військових двох країн, передають Пат...

Хіти тижня. Кум Путіна разом з кремлівськими пропагандистами накинулися на закон про мову. Однак спливла пікантна деталь - партія Медведчука "продала Россию"

субота, 25 січень 2020, 21:00

З ОПЗЖ тільки троє депутатів голосували проти закону, а двоє навіть... за. "Это очень смешно. 16 января Рада проголосовала за законопроект о среднем образовании (0901), который сокращает использование русского языка в школах. В России тут же начинается...