Ексглава Офісу президента України Андрій Єрмак прокоментував своє звільнення та подальші стосунки з президентом Володимиром Зеленським. Він заявив, що продовжуватиме вважати Зеленського своїм другом навіть після відставки. Про це Єрмак розповів в інтерв'ю виданню Financial Times у суботу, 29 листопада, передають Патріоти України.
«Він був моїм другом до цієї роботи, і я вважатиму його таким після неї», — сказав Андрій Єрмак.
Єрмак також підтвердив, що 29 листопада планував вирушити до США для переговорів з представниками адміністрації президента Трампа щодо мирного плану для завершення війни з Росією.
Ексглава ОПУ заявив, що саме він відповідальний за опрацювання першого мирного плану США, що включав 28 пунктів, у яких Росія висувала вимоги до України щодо здачі територій і відмови від НАТО.
«Делегації під моїм керівництвом у Женеві разом з нашими американськими партнерами вдалося домогтися того, щоб документ із 28 пунктів більше не існував», — наголосив Андрій Єрмак.
За його словами, «залишилося кілька складних пунктів, які потрібно узгодити». «У будь-якому разі, президент попри тиск не підпише і не схвалить нічого, що суперечить інтересам України», — сказав Єрмак.
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: