Зеленський чи Порошенко: Стало відомо, кому віддали голоси військові на передовій Донбасу

За результатами виборів 2019 на спеціальних дільницях на Донбасі військовослужбовці Об'єднаних сил віддали більшість з різницею трохи менше 300 голосів Володимиру Зеленському, повідомляють Патріоти України з посиланням на дані протоколів спецдільниць, які містяться на сайті Центрвиборчкому.

Загалом, за даними на сайті ЦВК, в голосуванні взяли участь більше 35 тисяч військових, з яких 17,7 тис. підтримали Зеленського, а 17,4 тис. - Петра Порошенка. У процентному співвідношенні загальний результат Зеленського на спецдільницях досягає 50,4%.

На спецдільницях у Донецькій області Зеленського підтримали 13,4 тис. військовослужбовців, Порошенка - 13,1 тис. При цьому кандидат показав кращий результат у Бахмуті, Слов'янську, Дружківці, Покровську, Маріуполі та Волновасі. Порошенко переміг на спецдільницях в Ясинуватському районі, Краматорську, Торецьку та Мар'їнці.

На спецдільницях у Луганській області Порошенко (4324) обійшов Зеленського (4308) всього на 16 голосів. При цьому діючий президент переміг у Станиці Луганській, Рубіжному, Лисичанську і Щасті. За Зеленським залишилися з серйозною перевагою Сватове та Сєвєродонецьк.

"Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

субота, 29 лютий 2020, 14:58

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"Відійдіть з дороги Туреччини": Ердоган розповів про телефонну розмову із Путіним

субота, 29 лютий 2020, 14:22

Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина прагне сформувати в Ідлібі зону безпеки і тим самим забезпечити безпеку своїх кордонів. «Я відкрито запитав у Путіна: «Що ви робите в Ідлібі? Якщо хочете створити військову базу, то створюйте, однак відійдіть з дорог...