
Попри домовленості про перемир'я на Донбасі, Росія перекинула на фронт новітні танки для підсилення своїх терористичних угруповань. Про це стало відомо Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України, повідомляється у щоденному зведенні відомства, передають Патріоти України.
Зокрема, зазначається, що командування ЗС РФ зосередило зусилля на нарощуванні бойової спроможності з’єднань і частин 1 та 2 АК РФ в на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.
"Триває переозброєння танкових підрозділів. Замість танків Т-64, які вичерпали ресурс експлуатації, з території РФ залізничним транспортом завозяться танки Т-72Б. Вилучені окупантами з танкових підрозділів танки Т-64 розміщуватимуться на спеціальних майданчиках для демонстрації у такий спосіб виконання Мінських домовленостей про відведення важкої техніки від лінії зіткнення", – повідомили українські розвідники.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...