Зеленський і Блінкен отримали звання "Людина року" від популярного польського тижневика

Президент України Володимир Зеленський разом з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном отримали почесні звання "Людина року" за версією популярного польського тижневика Wprost. Про це повідомили на сайті тижневика, передають Патріоти України.

Зокрема під час церемонії нагородження було підкреслено, що президент України отримав її за боротьбу, незломність, стійкість, надію і перемогу, на яку заслуговує Україна.

"За боротьбу від імені цивілізованого світу за вільну Європу. За велику віру, коли в інших її не було. За стійкість, коли пророкували поразку. За надію, коли усі сумнівалися. І перш за все - за перемогу України, яка просто має прийти",- підкреслено в дописі.

Також нагороду від імені Зеленського отримав радник-посланник посольства України в Польщі Олег Куць.

Своєю чергою Блінкен нагороджений за те, що американська дипломатія уникнула спокуси зберегти чинний статус кво у відносинах з агресором.

Окрім цього, нагороду "Людина року" за версією Wprost отримав віцепрем'єр-міністр, міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак за старання у посиленні обороноздатності країни, в результаті чого Польща потрапила до 20-ки найбільших військових потуг світу за версією престижного рейтингу Global Firepower.

Український контрнаступ: У командуванні Таврійського напрямку анонсували гарні новини

вівторок, 26 вересень 2023, 19:46

Українські захисники продовжують наступальну операцію на півдні України, зокрема на Мелітопольському і Таврійському напрямку. Про це розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, зазначають Патріоти України....

У Польщі вимагають екстрадиції ветерана СС "Галичина", який прийшов на засідання в парламенті Канади

вівторок, 26 вересень 2023, 19:27

Міністр освіти Польщі Пшемислав Чарнек відреагував на скандал через вшанування українського ветерана в парламенті Канади. Він вимагає перевірити, чи є підстави для екстрадиції 98-річного Ярослава Гунька, який служив в дивізії Ваффен-СС "Галичина", пере...