Зеленський і Путін 23 січня зустрінуться в Ізраїлі, - російський журналіст

22–23 січня в Єрусалимі відбудеться форум пам'яті жертв Голокосту. Серед запрошених – президент України Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін.

Президенти України та Росії Володимир Зеленський і Володимир Путін проведуть зустріч в Ізраїлі. Про це 22 січня повідомив у Telegram головний редактор радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов, передають Патріоти України.

"В Ізраїлі завтра відбудеться зустріч президентів Росії та України. А де ж іще їм зустрічатися?" – написав Венедиктов.

Всесвітній форум пам'яті Голокосту, приурочений до річниці звільнення в'язнів нацистського концентраційного табору Аушвіц, відбудеться 22–23 січня в Єрусалимі. Путін – серед запрошених на церемонію. 19 січня свою участь у форумі підтвердив Зеленський.

9 грудня 2019 року в Парижі відбувся саміт лідерів "Нормандської четвірки" – України, Франції, Німеччини та Росії – щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Він тривав приблизно вісім годин. У межах саміту лідери держав провели двосторонні переговори, зокрема відбулася перша особиста зустріч Зеленського і Путіна. Президент України після саміту заявив, що підсумки переговорів із Путіним можна охарактеризувати як "нічию".

Три місяці в очікуванні кінцевої(?) версії: В ОПУ розповіли, як Зеленський надумав махнути в Оман переговори

п’ятниця, 3 квітень 2020, 19:24

В Офісі президента заявили, що візит Володимира Зеленського до Оману у січні не мав офіційного статусу, а відбувався з приватною метою, але через багаторічну відсутність візитів найвищого рівня між Україною та Оманом президент вирішив використати поїзд...

У друзяки Путіна неприємності: Партію Орбана женуть з ЄНП, за розбудову в Угорщині диктатури

п’ятниця, 3 квітень 2020, 19:11

Європейцям не потрібні в складі ЄС новітні фюрери зі своїми доморощеними рейхами. Листа у Twitter опублікував головний редактор литовського видання BNS, а його допис ретвітнув лідер литовських консерваторів Габріеліус Ландсбергіс, який очолює партію "С...