"Зеленський хоче змінити Конституцію, щоб продовжити дію теперішнього парламенту. Янукович теж йшов цим шляхом", - Яценюк

"Вибори заплановані на 2023 рік. Проте є чутки, що Зеленський хоче змінити Конституцію, щоб продовжити дію теперішнього парламенту. Я знаю, куди веде цей шлях, – ним вже йшов Янукович". Про це заявив експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в інтерв'ю в програмі "Вечір з Миколою Княжицьким", передають Патріоти України.

Експрем’єрміністр Арсеній Яценюк зауважив, що зараз важливо, аби відбулись парламентські вибори: або строкові, або дострокові. Окрім цього, для України важливо мати об'єднану колективну опозицію.

"Зеленський так поводиться, тому що він не бачить для себе конкурента, і, я вважаю, що насправді зараз немає персони, яка може конкурувати із Зеленським. Водночас, діючого президента підтримує 30%, але є ще 70%, які проти нього. Відтак важливо організувати колективну, об’єднану опозицію» - наголосив Яценюк. На його думку, тільки реально велика об’єднана проукраїнська опозиція зможе перемогти на парламентських виборах в партії Зеленського. Яценюк відзначив, що зараз він думає над таким об’єднанням.

В Україну прилетіли інструктори з підготовки танкістів на Challenger 2

неділя, 29 січень 2023, 18:34

Міністерство оборони Великої Британії повідомляє про прибуття українських танкістів для початку навчання на Challenger 2.

Під Мелітополем підірвали залізничний міст, яким користувалися окупанти - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 18:28

Поблизу окупованого Мелітополь підірвано залізничний міст, яким користувалися російські окупанти. При цьому, ймовірно, загинули російські військові. Про це повідомляє місцеве видання "РИА Мелітополь", передають Патріоти України. "Вражено велику військо...