Зеленський хоче зняти недоторканність з Порошенка, щоб врятувати свій рейтинг, - Борислав Береза

Офіс президента уважно ставиться до моніторингу громадської думки, перевіряючи всі рішення на фокус-групах.

Президент України Володимир Зеленський має намір домогтися зняття недоторканності з екс-президента Петра Порошенка, щоб врятувати свій рейтинг. Про це заявив політик Борислав Береза, передають Патріоти України.

«Ситуація смішна і абсурдна одночасно. Різке падіння рейтингу напружило того, чий рейтинг впав. Вирішують, як його піднімати», – написав він.

За словами Берези, Офіс президента уважно ставиться до моніторингу громадської думки, перевіряючи всі рішення на фокус-групах.

«Вирішили підняти рейтинг зняттям депутатської недоторканності з Петра Порошенка. Сенсу в цьому не багато, адже з 1 січня всі депутати ВР позбавляються свого імунітету автоматично. Я, до речі, вважаю це абсолютною дурістю. І громадяни України скоро це зрозуміють», – написав Береза.

На його думку, слід було очистити оточення президента від «своїх дилетантів».

«Загалом, вирішили провести піар-акцію по зняттю депутатської недоторканності з екс-президента. Як піар воно зайде. І навіть рейтинг трохи підніме. А що далі?», – написав Береза.

Він додав, що в ОП просувають «форму замість сенсів».

«От і спостерігаємо чехарду і боротьбу нанайських хлопчиків, замість державницької політики і реалізації стратегії державного розвитку. Але нескінченно так тривати не може», – резюмував політик.

"Ви – найцінніше, що в мене є!": Спікер ВР Разумков оприлюднив фото із дружиною та дітьми

субота, 15 травень 2021, 14:22

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не надто публічна людина – він вкрай рідко публікує фото своєї дружини й двох синів, однак 15 травня, у День сім'ї, зробив виняток. Знімок своєї сім'ї він оприлюднив у Facebook, повідомляють Патріоти України. "Ви –...

"Справжні науковці - це ті, хто постраждав через науку, - Галілей, Микола Коперник, Кива!!!": Скандальний нардеп привітав усіх із Днем науки

субота, 15 травень 2021, 14:14

От тільки "справжній науковець" виявився нездатним навіть коротенький текст написати без помилок... 15 травня в Україні відзначається День науки. Народний депутат "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива, який зі скандалом захистив нещодавно кандид...