Зеленський хоче зняти недоторканність з Порошенка, щоб врятувати свій рейтинг, - Борислав Береза

Офіс президента уважно ставиться до моніторингу громадської думки, перевіряючи всі рішення на фокус-групах.

Президент України Володимир Зеленський має намір домогтися зняття недоторканності з екс-президента Петра Порошенка, щоб врятувати свій рейтинг. Про це заявив політик Борислав Береза, передають Патріоти України.

«Ситуація смішна і абсурдна одночасно. Різке падіння рейтингу напружило того, чий рейтинг впав. Вирішують, як його піднімати», – написав він.

За словами Берези, Офіс президента уважно ставиться до моніторингу громадської думки, перевіряючи всі рішення на фокус-групах.

«Вирішили підняти рейтинг зняттям депутатської недоторканності з Петра Порошенка. Сенсу в цьому не багато, адже з 1 січня всі депутати ВР позбавляються свого імунітету автоматично. Я, до речі, вважаю це абсолютною дурістю. І громадяни України скоро це зрозуміють», – написав Береза.

На його думку, слід було очистити оточення президента від «своїх дилетантів».

«Загалом, вирішили провести піар-акцію по зняттю депутатської недоторканності з екс-президента. Як піар воно зайде. І навіть рейтинг трохи підніме. А що далі?», – написав Береза.

Він додав, що в ОП просувають «форму замість сенсів».

«От і спостерігаємо чехарду і боротьбу нанайських хлопчиків, замість державницької політики і реалізації стратегії державного розвитку. Але нескінченно так тривати не може», – резюмував політик.

Хіти тижня. Посли Естонії, Польщі, Словаччини та Латвії не поїхали з Зеленським до Одеси, а відвідали Краматорськ у День визволення міст східної України від російської окупації

субота, 11 липень 2020, 1:00

Офіційні представники найзатятіших лобістів України в ЄС та НАТО перед обличчям російської загрози, вирішили за краще солідаризуватися з нашим народом на прифронтовому Донбасі. Посли Естонії, Польщі, Словаччини та Латвії відвідали Краматорськ (Донецька...

Хіти тижня. "Как Порошенко выиграл у Зеленского в Печерском суде", - аналітик

субота, 11 липень 2020, 0:35

Домогтися потрібного рішення Печерського суду для Порошенка вважалося справою безнадійною. Проте йому це вдалося. "Сегодня, 8 июля, в Печерском райсуде Киева прошло уже третье заседание по вопросу об избрании Петру Порошенко меры пресечения. Заседание ...