Зеленський намагався додзвонитися до Кремля після початку повномасштабного вторгнення: В Офісі президента зробили заяву

У перші дні повномасштабного вторгнення Київ намагався зв'язатися із російським диктатором Володимиром Путіним через закриту лінію зв'язку. Офіс президента був готовий провести пряму телефонну розмову, проте у Кремлі на дзвінки не відповідали. Про це заявив радник голови ОП Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України.

На його думку, у Росії тоді справді повірили, що у них – друга армія світу, яка за три дні зробить усе, як їм потрібно.

"Коли війна починається, обов’язково хочеш з’ясувати, що відбувається. Але – ніяк. Не було зв’язку. РФ не відповідала на будь-які... Спроби були, це обов’язкова функція, коли на тебе йде напад великої держави, то ти маєш з’ясувати, чи це дійсно напад, чи вони просто, це я з іронією кажу, помилились кордоном під час навчань", – розповів він. Більше спроб зв'язатися з агресором не було, наголосив Подоляк. "Навіть сьогодні – немає сенсу. Ви можете говорити з людиною, яка розуміється на тому, що вона говоритиме", – зазначив чиновник.

Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: