Зеленський націлився на черговий прорив: Шостий президент України зустрівся з президентом МОК, щоб зробити епохальну пропозицію

Зеленський зустрівся з президентом МОК

Володимир Зеленський разом з президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом обговорили Олімпійські ігри в Токіо та перспективи для України. Сталося це під час їхньої зустрічі у Києві, зазначають Патріоти України.

Президент України відзначили видатні результати наших спортсменів та подякував Баху за довготривалу підтримку українського спорту.

Зеленський поінформував президента МОК про те, що Україна хоче стати господарем зимових Олімпійських ігор і для цього вступить у фазу діалогу з Міжнародним олімпійським комітетом, направивши делегацію в штаб-квартиру МОК в Лозанні.

"У кожного є мрія. Для тих, хто сидить сьогодні в залі - це Олімпіада в Україні. Я вважаю, що наша країна заслужила на проведення Олімпійських ігор. Важкоатлети кажуть, що підняти вагу складно, легко не пробувати. Я розумію, що це буде складно реалізувати, але ми постараємося. Варто згадати, що один із засновників Міжнародного олімпійського комітету це українець Олексій Бутовський з Полтавщини. Варто ставити собі таку ціль і йти до неї", - заявив президент Зеленський.

Томас Бах привітав цю ініціативу, враховуючи чудові спортивні традиції України, а також побачивши надзвичайно вражаючу презентацію сучасної спортивної інфраструктури країни, – повідомили в ОП.


"Людей немає, що взимку їсти будемо": У Криму скаржаться на катастрофічно провальний сезон

четвер, 7 липень 2022, 6:29

В окупованому Криму місцеві жителі скаржаться на відсутність туристів через війну в Україні, передають Патріоти України. У курортний Крим в цьому році ніхто не приїхав, а люди не знаю як будуть жити взимку, оскільки не можуть заробити потрібні кошти. ...

Є кілька умов: Військовий експерт розповів, чи можливе зараз звільнення Херсона від окупантів

четвер, 7 липень 2022, 6:12

У даний час Україна не готова звільняти Херсон від російських окупантів, хоча ЗСУ і перебувають від нього на відстані 17 км. Про це в ефірі ТСН заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. "Навряд чи Україна сьогодні готова до зві...