Зеленський назвав кількість захоплених РФ населених пунктів України

З початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія захопила понад 3600 населених пунктів, понад тисячу з них уже вдалося звільнити. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час звернення до парламенту Люксембургу, передають Патріоти України.

«Російські війська зайшли до 3620 населених пунктів України, 1017 із них вдалося звільнити. Ще 2603 належить звільнити», - наголосив він.

За словами президента, станом на даний момент під контролем Росії перебуває близько 20% території України, це майже 125 тисяч квадратних кілометрів. «Близько 300 тисяч квадратних кілометрів забруднено мінами, снарядами, які не розірвалися. Майже 12 млн людей стали внутрішніми переселенцями, понад 5 млн виїхали за кордон», - резюмував Зеленський.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...