Зеленський назвав це "Днем щастя", коли довідався скільки F-16 партнери готові надати Україні

Президент Володимир Зеленський на пресконференції 6 червня зазначив, що Україна отримає від міжнародних партнерів "потужну кількість" сучасних багатоцільових винищувачів F-16.

Пряма мова "На сьогодні остання наша важлива зустріч (була) в Молдові, де я мав закриту зустріч із країнами, які точно підтвердили, що дадуть нам F-16. Для цього нам потрібне спільне погодження разом, зі США".

Деталі: Глава держави зазначив, що не може озвучувати подробиці, зокрема щодо кількості винищувачів, але запевнив, що отримав від деяких європейських партнерів розуміння, що кількість буде потужна.

Пряма мова: "У мене був просто день щастя. Бо іноді, ви знаєте, щось потрібно по одному, по два (літаки) якось домовлятися, а тут була серйозна, потужна пропозиція.

Важливо, щоби ця коаліція на папері була домовленістю на Рамштайні або на іншій платформі, дай Бог, щоб ми це дотисли і тоді почнеться підготовка всієї інфраструктури і це не швидко".

Деталі: Водночас Зеленський додав, що в Повітряних сил ЗСУ є розуміння щодо інфраструктури для F-16, а командувач Повітряних сил Микола Олещук "знає, де і що робити".

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...