​Зеленський не готовий звернутись до нації щодо визнання Москвою "незалежності" ОРДЛО та відкритої окупації їх Росією. У РНБО перерва, котра може тривати й кілька днів

Секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу казав, що засідання не закрилося, тому можливі додаткові . Никифоров, трохи згодом, повідомив, що перерва «як і в суді може тривати і кілька днів» , зазначають Патріоти України.

Прессекретар президента України Сергій Никифоров закликав журналістів розходитися, оскільки в засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО) оголошено перерву. Про це в ефірі каналу «Україна 24» заявила ведуча Наталя Влащенко.

Никифоров повідомив, що перерва «як і в суді може тривати і кілька днів». Він також не повідомив, коли звернеться до українців глава держави Володимира Зеленського.

РНБО екстрено зібралося після рішення Путіна визнати фейкові «республіки» у Донецькій у Луганській областях. Також Путін дав добро на введення військ в Україну: опубліковано укази.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що засідання не закрилося, тому можливі додаткові оголошення. Він також уточнив, що робота РНБО переведена на режим 24/7, а у понеділок на засіданні заслухали генпрокурора.

Нагадаємо, ввечері 21 лютого президент РФ Володимир Путін після засідання Ради Безпеки РФ виступив із зверненням, у фіналі якого повідомив, що прийняв рішення про визнання «ЛДНР». Невдовзі російський диктатор та ватажки окупаційних утворень підписали відповідні документи.

Розстрілювали за відмову воювати і кидали тіла в окопи: Колишній найманець розповів про звірства в ПВК "Вагнер"

середа, 1 лютий 2023, 8:44

З метою мотивації новоприбулих у російській ПВК "Вагнер" показово розстрілювали тих, хто відмовлявся воювати проти Збройних сил України. Тіла закопували в окопах, які змушували копати стажерів. Про це в ексклюзивному інтерв'ю CNN розповів колишній найм...

"Хай біжать, поки Кримський міст цілий": Військовий ЗСУ спрогнозував, чим завершиться новий наступ РФ на Україну

середа, 1 лютий 2023, 8:36

Військовослужбовець ЗСУ, журналіст і політолог Кирило Сазонов спрогнозував, як далі можуть розвиватися події у війні в Україні. Він зазначає, що українські військові можуть запинити новий наступ окупантів, який планує Путін. До Криму вони можуть дійти ...