Зеленський не прийме відставки Гончарука, і на те є кілька причин, - Бутусов

Розкручування акції з відставкою прем'єра через структури, наближені до бізнесмена Ігоря Коломойського, зробили неминучою підтримку українського уряду усіма міжнародними структурами.

Президент України Володимир Зеленський не прийме відставки прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Про це повідомляє редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов із посиланням на свої джерела, передають Патріоти України.

"Рішення погоджене. Гончарук написав звернення до президента, президент візьме пас і відповість. Хоча за законом, звернення про відставку адресується парламенту. Загалом, інформаційна ситуація відпрацьовується... Ця подія тільки зміцнить позиції Гончарука. Розкрутка цієї акції через структури, близькі до Коломойського, зробили неминучою підтримку уряду всіма міжнародними структурами", – вважає головний редактор видання Юрій Бутусов.

На його думку, Зеленський може звільнити Гончарука тільки в разі різкого падіння рейтингу свого і своєї політичної сили. "Вплинути на таке рішення можуть у найближчій перспективі тільки вибори до місцевих рад. Вибори будуть показником легітимності влади та її авторитету. А внутрішні політичні розбірки на президента особливого впливу не мають, він балансує між групами впливу у своєму оточенні і не поспішає когось послаблювати чи когось посилювати", – підкреслив журналіст.

Сьогодні в кулуарах Верховної Ради голова фракції "Слуг народу" Давид Арахамія заявив, що депутати фракції готові підтримати відставку Гончарука, якщо її підтримає Зеленський, пише "РБК Україна". Він підкреслив, що зараз фракція чекає, як на заяву про відставку відреагує президент.

"Якщо президент підтримає ідею його відставки, а вам гарантую, що ми це зробимо за один день. Якщо не підтримає, то все буде нормально, будемо працювати далі", – сказав Арахамія. На його думку, об'єктивних причин для відставки Гончарука немає. "На переправі коней не міняють. Є Кабмін, він сформований, є програма дій уряду і прийнятий новий бюджет під цю програму... Ми єдина команда, у нас немає підкилимних домовленостей", – додав Арахамія.

Джерело: Цензор.НЕТ

Війна не закінчена: Фельгенгауер розшифрував криваве послання Кремля Зеленському

середа, 19 лютий 2020, 8:41

Бій під Золотим, що почався вранці вівторка 18 лютого, - це не наступ на Україну, а політичний тиск Кремля на президента Володимира Зеленського. Про це написав військовий аналітик Павло Фельгенгауер. На його думку, Москві могли не сподобається останні...

Хіти тижня. "Израиль не ждал доброго дядю из-за океана или мамку Меркель. Это пример для Украины", - Флінт

середа, 19 лютий 2020, 7:50

"Я не случайно поставил статью про Израиль и его 8-е по мощи место в мире. Прежде всего это пример для Украины. И сейчас я скажу то, что будет многим очень неприятно. Не желаете читать - милости просим, можете покинуть ленту. Но сказать это необходимо"...