"Зеленський не здатен приймати виклики. Він летить у прірву. І країна разом із ним", - український філософ

Український президент не має тих рис характеру, які потрібні державному діячу.

Сергій Дацюк. Фото: 5 канал.

На Мюнхенській конференції з безпеки оприлюднили план припинення війни на Донбасі. Його поява - це тільки ваша проблема. Не можемо звинувачувати тих, хто це розробив. Про це в інтерв'ю говорить філософ Сергій Дацюк, передають Патріоти України.

"Інноваційний план по Донбасу мала представити Україна. 12 пунктів обговорюють у світі й ніхто не згадує промову Зеленського. Це неймовірний провал нашої влади", - наголошує він.

Володимир Зеленський не може давати раду викликам, що стоять перед ним, вважає Сергій Дацюк. "Людина прокидається зранку, п'є чай, іде на роботу. Це - завдання. Коли стикається з тим, до чого не має компетенції, перед нею постає виклик. Відповідь на нього пов'язана з двома речами: відмова та подолання. Масштабні виклики вимагають масштабних відмов.

Зеленський не відмовився від свого кола й трансляції власного медіа-продукту. Він - президент. Контекст його акторського мистецтва втрачає сенс. Від стосунків із Коломойським теж не відрікся. Звільнення Андрія Богдана з керівника Офісу президента не є відмовою. Мав зайняти чітку позицію, наприклад, щодо Приватбанку.

Подолань Зеленський теж не робив. Багато обіцяв. Референдум, "прийде весна - саджати будемо". Мова навіть не про відсутність компетенції. Він не може бути державним діячем. Не здатен приймати виклики. Летить у прірву. І вся країна разом із ним", - додає філософ.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. "Кількість інфікованих новим короновірусом починає зростати. Тепер Україна пройде випробування правдою", - Портников

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:55

"І ще важливо, щоб вона не приховувала від громадян правду. Тільки правда дозволить громадянам з розумінням поставитися до нових заборон, які будуть запроваджуватися урядом і регіональною владою. Тільки правда дозволить змиритися з неминучими економічн...

Передавав гроші через лінію розмежування: Підполковника СБУ підозрюють у фінансуванні тероризму

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:42

Затриманий - старший оперуповноважений в особливо важливих справах Управління Служби безпеки України у Волинській області. У Донецькій області слідчі Державного бюро розслідувань затримали підполковника Служби безпеки та його спільника за сприяння фіна...