
Президент України Володимир Зеленський заявив, що іноді шкодує, що залишив роботу на телебаченні. Про це він сказав на конференції з питань безпеки, передають Патріоти України.
Зеленському поставили запитання, чи шкодує він, що пішов з телебачення, і не хотів би залишитися там і зараз.“Іноді так, іноді я думаю про це. Іноді я думаю про те, як змінилося моє життя”, – сказав він.
Разом з тим він зазначив, що коли бачить результат своєї роботи, зокрема, обмін заручниками, це означає, що він і його команда “прожили день правильно”.
“І правильно, що я вирішив піти в президенти. Якщо протягом цих п’яти років ми зможемо дійсно закінчити війну, чесно кажучи, я впевнений в цьому, між нами кажучи. Але якщо ми це зможемо, повернемо наших людей і території, я думаю, що зробив це не дарма. Це моя мета”, – додав він.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...