Зеленський несподівано зізнався, що шкодує, що пішов з телебачення (відео)

Президент України Володимир Зеленський заявив, що іноді шкодує, що залишив роботу на телебаченні. Про це він сказав на конференції з питань безпеки, передають Патріоти України.

Зеленському поставили запитання, чи шкодує він, що пішов з телебачення, і не хотів би залишитися там і зараз.“Іноді так, іноді я думаю про це. Іноді я думаю про те, як змінилося моє життя”, – сказав він.

Разом з тим він зазначив, що коли бачить результат своєї роботи, зокрема, обмін заручниками, це означає, що він і його команда “прожили день правильно”.

“І правильно, що я вирішив піти в президенти. Якщо протягом цих п’яти років ми зможемо дійсно закінчити війну, чесно кажучи, я впевнений в цьому, між нами кажучи. Але якщо ми це зможемо, повернемо наших людей і території, я думаю, що зробив це не дарма. Це моя мета”, – додав він.

Хіти тижня. Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 10:00

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промоско...

"Жодні пацани з чистою кредитною історією і білим аркушем паперу за спиною сьогодні із жодним викликом у жодному міністерстві не впораються", - Давиденко про кризу в Україні

понеділок, 6 квітень 2020, 8:58

Бізнесмен, екс-депутат Київської міської ради Олексій Давиденко вважає, що в умовах кризи українським міністерствам необхідні менеджери, які можуть "працювати на межі". Таку думку він висловив в авторській програмі Олесі Бацман, відповідаючи на запитан...