"Зеленський ніхто. Він для мене непорозуміння, навіть після року": Кондратюк жорстко пройшовся по президенту (відео)

Відомий український шоумен і ведучий Ігор Кондратюк жорстко "проїхався" по президентові України Володимиру Зеленському у шоу "Гончаренко рулить", передають Патріоти України.

Ведучий програми Олексій Гончаренко спочатку поставив питання Кондратюку про шоумена Олександра Скічко, який пішов у політику, а потім розмова перейшла на Зеленського.

Кондратюк сказав, що не має нічого проти Скічка та його відходу в політику, а ось Зеленський, коли пішов з шоу-бізнесу "стрибнув із сьомого поверху". Саме так висловився ведучий про гаранта. Відео інтерв'ю з'явилося на YouTube-каналі Олексія Гончаренка.

"Тому що він (Зеленський - Ред.) - ніхто. Я не хотів би його скривдити, є ж закон на цю тему... Він для мене непорозуміння, навіть після року, як він став президентом. Його ці екзерсиси, які я читав в одному з інтерв'ю, ну, це що попало", - сказав Кондратюк.

Також він зазначив, що "шлях у політику - це не тунель". Судячи з висловлювань шоумена, він не підтримував на виборах президента. "Я повторюю, він непорозуміння. Я, звичайно, в меншості, ну, добре, подивимося", - сказав ведучий.

Хіти тижня. "Вас хтось туди запрошував? - Ні!": Еpдoгaн поставив Пyтiна на місце через російських військових у Криму, на Донбасі та в Сирії

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:00

Турецькuй лідер Реджеп Ердоган в контексті війнu в Сuрійській Арабській Республіці та прuсутності на терuторії Сuрії військового контuнгенту Туреччини різко вuсловuвся в бік Асада і Путіна, повідомляють Патріоти України. Зокрема, як інформують ЗМІ, Ерд...

Путін може атакувати з Чорного моря: Адмірал НАТО попередив про загрозу вторгнення Росії в Україну

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:28

Попри те, що Росія оголосила про відведення своїх військ від кордону з Україною, наша держава має бути готовою до нової провокації країни-агресора. Цілком імовірно, що вона відбудеться у Чорному морі. Таку думку озвучив колишній верховний головнокоманд...