"Зеленський ніхто. Він для мене непорозуміння, навіть після року": Кондратюк жорстко пройшовся по президенту (відео)

Відомий український шоумен і ведучий Ігор Кондратюк жорстко "проїхався" по президентові України Володимиру Зеленському у шоу "Гончаренко рулить", передають Патріоти України.

Ведучий програми Олексій Гончаренко спочатку поставив питання Кондратюку про шоумена Олександра Скічко, який пішов у політику, а потім розмова перейшла на Зеленського.

Кондратюк сказав, що не має нічого проти Скічка та його відходу в політику, а ось Зеленський, коли пішов з шоу-бізнесу "стрибнув із сьомого поверху". Саме так висловився ведучий про гаранта. Відео інтерв'ю з'явилося на YouTube-каналі Олексія Гончаренка.

"Тому що він (Зеленський - Ред.) - ніхто. Я не хотів би його скривдити, є ж закон на цю тему... Він для мене непорозуміння, навіть після року, як він став президентом. Його ці екзерсиси, які я читав в одному з інтерв'ю, ну, це що попало", - сказав Кондратюк.

Також він зазначив, що "шлях у політику - це не тунель". Судячи з висловлювань шоумена, він не підтримував на виборах президента. "Я повторюю, він непорозуміння. Я, звичайно, в меншості, ну, добре, подивимося", - сказав ведучий.

Німецький політик жорстко "пройшлася" по Шольцу, назвавши його "аутистом"

середа, 29 травень 2024, 20:44

Канцлер Німеччини Олаф Шольц має "майже аутичні риси", за словами німецької ліберальної кандидатки на виборах до ЄС Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн, передають Патріоти України. "Через три роки я зрозуміла, що у нього майже аутистичні риси, як з погляду йог...

Російський снайпер застрелив українського футболіста-чемпіона

середа, 29 травень 2024, 18:52

Український ексфутболіст Ігор Стахів був убитий на війні з російськими окупантами. 55-річний уродженець Коломиї (Івано-Франківська область), який після початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на фронт, загинув від снайперської кулі, пові...