Зеленський оцінив імовірність замороження конфлікту на Донбасі

Шанси на те, що конфлікт на сході України не стане замороженим, мізерні. Однак надія на те, що уникнути такого сценарію вдасться, таки є. Про це під час пресконференції 20 травня заявив президент Володимир Зеленський. Він наголосив, що загалом майбутнє тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей залежить від країни-агресора Росії, передають Патріоти України.

"Я дуже багато на цю тему думаю, спілкуючись з експертами зі своєї команди, з людьми, які проходили не одну війну. Наш кейс – один із найскладніших. Його не можна порівнювати з багатьма світовими кейсами. У нас шахова партія, в якій ви одразу, незважаючи на те, що білі, одразу були з половиною фігур. Без багатьох речей, які б мені дуже допомогли", – провів паралелі глава держави.

На його думку, на 99% ситуація з війною на Донбасі залежить від Російської Федерації. Президент зауважив, що не знає, чи можуть окупанти цим пишатися або ж навпаки.

"Але це так є. І оце питання про замороження конфлікту – це той 1%, про який, я вам говорю відверто, зачепився я. Я ним живу, іду вперед, поруч зі мною багато робить Андрій Єрмак. Віддаючи сили, повністю віддавши свою репутацію. Не хочу казати, через що, навіщо. Це велика інформаційна війна. Тому ми чіпляємося за цей відсоток, повірте, дуже сильно, щоб не заморозити конфлікт. Бо простіше заморозити. Ми це розуміємо", – поділився роздумами глава держави.

Підсумовуючи, він сказав, що для світової спільноти у такій розв'язці не буде ніякої "зради", адже політично все виглядатиме нормально.

Намагається "виляти" до останнього: Лукашенко відмовився допомагати Путіну в новому вторгненні в Україну з боку Білорусі, - ЗМІ

вівторок, 7 лютий 2023, 10:57

У стосунках між двома диктаторами почався розлад. Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко відмовив у всіх проханнях Володимиру Путіну і шукає шляхи, щоби налагодити відносини із Заходом. Про це пише Telegram-канал Генерал СВР, який ніби...

Закрутити гайки: У Держдумі хочуть смертної кари для росіян, які критикують владу з-за кордону

вівторок, 7 лютий 2023, 10:44

Депутат Держдуми РФ Андрій Колесник запропонував запровадити смертну кару для росіян, які виїхали з Росії за кордон та критикують звідти свою країну і владу. Таких людей він назвав зрадниками. Про це Колесник сказав виданню "Подмосковье сегодня". Він з...