Зеленський підписав постанову РНБО про те, що чиновники мають вказувати в деклараціях наявність подвійного громадянства

Як казав Коломойський, його не обходить заборона громадянам України мати подвійне громадянство, тому, що він має три паспорти

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №305/2021, за яким чиновники зобов'язані вказувати у своїх деклараціях наявність подвійного громадянства. Текст указу опубліковано на офіційному сайті глави держави, зазначають Патріоти України.

У тексті указу "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 липня 2021 року "Про додаткові заходи з координації реалізації державної політики у сфері громадянства" зазначається: "Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 липня 2021 року "Про додаткові заходи з координації реалізації державної політики у сфері громадянства" (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування".

Також на сайті опубліковано рішення РНБО "Про додаткові заходи з координації реалізації державної політики у сфері громадянства", в якому зазначається: "З метою протидії використанню особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, наявності/набуття громадянства (підданства) іноземної держави на шкоду національній безпеці, а також запобігання виникненню у таких осіб конфлікту інтересів внаслідок подвійного (множинного) громадянства Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Підпункт 2 пункту 1 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 лютого 2021 року "Про невідкладні заходи щодо протидії загрозам національній безпеці у сфері громадянства", введеного в дію Указом Президента України від 4 березня 2021 року № 85, доповнити підпунктом "й" такого змісту:

"й) запровадити у деклараціях осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які в установленому порядку подають особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зазначені в пункті 1 частини першої статті 3 Закону України "Про запобігання корупції", відображення інформації про відсутність громадянства (підданства) іноземної держави, а також документів, які дають право на постійне проживання на території іноземної держави".

2. Кабінету Міністрів України забезпечити інформування на засіданні Ради національної безпеки і оборони України у серпні поточного року про результати виконання завдань, визначених у підпункті 2 пункту 1 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 лютого 2021 року "Про невідкладні заходи щодо протидії загрозам національній безпеці у сфері громадянства", введеного в дію Указом Президента України від 4 березня 2021 року № 85, стосовно розроблення та внесення на розгляд Верховної Ради України проектів законів України, спрямованих на врегулювання питань подвійного (множинного) громадянства".

Москві не вдалося розсварити Бухарест з Києвом: Румунія засудила проведення російськими окупантами перепису населення в анексованому Криму

понеділок, 18 жовтень 2021, 20:09

Міністерство закордонних справ Румунії засудило проведення Росією перепису населення на території окупованого Криму. Про це йдеться в заяві відомства в Twitter, зазначають Патріоти України. . "МЗС Румунії засуджує рішення Росія про проведення перепису...

Поліція розводить руками: Брата застреленого мера Кривого Рогу знайдено мертвим

понеділок, 18 жовтень 2021, 19:49

Тіло рідного брата загиблого мера Кривого Рогу Андрія Павлова знайшли в власній квартирі. Правоохоронці працюють на місці подій, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеве видання "Первый городской". Мертвого Андрія Юрійовича близько о 16:30...