Зеленський після двохгодинного засідання РНБО заявив про готовність до будь-яких викликів (відео)

Президент Володимир Зеленський звернувся до громадян України після засідання РНБО. У експертів викликає подив швидкоплинним засіданням РНБО, де доповідь по кожному з розглянутих питань мала б бути не менше 1-2 години, зазначають Патріоти України"Провели чергове засідання РНБО. Якщо коротко:

1. Ситуація на сході – усе під контролем, підстав для паніки немає.

2. Енергетика – весь опалювальний сезон пройдемо спокійно, запасів газу та вугілля достатньо, і ми продовжуємо їх нарощувати.

3. COVID-19 – так, кількість нових хворих зростає, але в лікарнях зайнято лише 28% ліжок. Усе тому, що ми, українці, усвідомили, наскільки важливо вакцинуватися", - повідомив Зеленський у фейсбуці.

Росіяни розгорнули на Харківщині комплекс РЕБ і готуються до наступу під Ізюмом, - Міноборони

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:39

На Харківщині російські окупанти розгорнули комплекс РЕБ задля протидії українським безпілотникам. Також ворог готується до наступу під Ізюмом, передають Патріоти України. Важкі бої тривають на Донеччині та Луганщині, де рашисти прагнуть оточити україн...

Вимагає "справедливості": Фінляндія відмовилася зробити виняток для України щодо спрощеного вступу до ЄС

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:20

Фінляндія відмовилась надати Україні особливі умови щодо вступу до Європейського союзу. Попри це Гельсінкі вважають важливим сьогодні дати Україні надію на членство. Про це пише Yle, передають Патріоти України. "Ще одна велика дискусія, яка у нас попер...