Зеленський пояснив, чому вирішив відмовитися від переговорів з Путіним

Володимир Путін використовує переговорний процес, щоб виграти час для відновлення сил і нового нападу. Тому говорити з ним безглуздо, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Sky News, передають Патріоти України.

Зеленський підкреслив, що Путіну не потрібні реальні мирні переговори. Їх він використовує, щоб потягнути час. "Роки до великої війни він просто морочив голову, вони йому не потрібні. РФ говорить про переговори тільки в той момент, коли їй необхідне перегрупування або коли вони несуть великі втрати", — заявив президент.

На його думку, відновити діалог з Росією можна буде лише після того, як російські війська покинуть територію України, визнають свої помилки, а влада в самій Росії зміниться. "Якщо у нього немає мети для миру, то навіщо з ним говорити?" - запитує Зеленський.

Переговори з Росією - останні новини

Президент Зеленський неодноразово заявляв, що з чинним керівництвом Росії вести переговори безглуздо. Нещодавно він навіть засумнівався, що Путін все ще є тим, хто ухвалює рішення в Росії.

У самій Росії заявили, що переговори неможливі нібито лише тому, що від них відмовляється Україна. За словами глави МЗС Росії Сергія Лаврова, можливість переговорів нібито заборонена законами України.

При цьому деякі іноземні лідери все ще вірять у можливість того, що війна в Україні може бути закінчена просто шляхом мирних переговорів. Зокрема постійно закликає до переговорів турецький президент Ердоган.

Путін переконаний, що Захід слабкий: Курносова пояснила, чи є в Кремля план Б

п’ятниця, 18 липень 2025, 23:25

Російська опозиціонерка Ольга Курносова переконана, що диктатор Володимир Путін не має чіткого плану Б на випадок провалу нинішньої стратегії щодо війни проти України та протистояння із Заходом. Водночас у мирну угоду вона не вірить. Про це вона заявил...

Мерц висловив сумнів у тому, що Україна вступить в ЄС до 2034 року

п’ятниця, 18 липень 2025, 22:14

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц висловив сумніви щодо можливості вступу України до Європейського Союзу до 2034 року, коли завершиться наступний семирічний бюджетний цикл ЄС. За його словами, розширення не повинно вплинути на вже визначені середньостроко...