Зеленський показав, що контролює фракцію "Слуги народу", - політолог Фесенко

Бюджет і земельну реформу проголосували саме зараз, бо в Україну приїжджає місія МВФ. А бюджет - це одна з ключових тем переговорів.

Володимир Фесенко. Фото: Главред.

Президент Володимир Зеленський зберігає контроль над фракцією "Слуги народу". Про це сказав політолог Володимир Фесенко, передають Патріоти України.

"Ніколи бюджет так швидко не ухвалювали — у середині листопада. Бюджет має голосуватися до 1 грудня. Уряд Гройсмана торік тільки вийшов на ці терміни. А так ухвалювали під ялинку.

Цього разу не було марафону чисельних узгоджень, поправок. Для української політики це незвично. Головне пояснення — монобільшість. Немає коаліції і не треба шукати додаткових голосів. Певні проблеми всередині фракції є, але Зеленському вдалося її об'єднати. Проголосували 240 — майже всі. Значить президент і його Офіс попрацювали.

Напевно якісь домовленості "Слуги народу" з великим бізнесом були - голосувала група мажоритарників "За майбутнє". Але не так, як раніше, без дуже цинічних поступок.

Бюджет і земельну реформу проголосували саме зараз, бо в Україну приїжджає місія МВФ. А бюджет це одна з ключових тем переговорів. Таким чином президентська команда і уряд хотіли показати — бачите, все під контролем", - каже Володимир Фесенко.

Джерело: Gazeta.ua

Не підтримала закон про олігархів і "вигнання" Разумкова: Буймістер виключили з фракції "Слуга народу"

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:29

Народного депутата України Людмилу Буймістер виключили з фракції "Слуга народу". Стала відома причина, передають Патріоти України з посиланням на заступника глави фракції "Слуга народу" Євгенію Кравчук. На запитання про те, чи виключили Буймістер з фра...

"Росія почала цю війну": Глава Пентагону прибув в Україну з візитом і назвав РФ винуватцем конфлікту на Донбасі

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:22

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що винуватцем збройного конфлікту на Донбасі є Росія. Він закликав РФ негайно зупинити війну на сході, а також засудив окупацію Кримського півострову, передають Патріоти України з посиланням на главу Пентагону пі...