Зеленський похвалив чисте море в Одесі: У МОЗ "спростували" заяву президента

Навіть палким фанатам Зеленського варто пам'ятати, що їх кумир любить озвучувати неперевірені дані або власні очікування.

Президент Володимир Зеленський похвалився чистим морем в Одесі, проте в міському лабораторному центрі заявили зворотне і не рекомендують купатися, зазначають Патріоти України.

"Наша перлина біля моря. Солоне повітря, чиста вода, крики чайок і люди, які вміють ставити мету і наполегливо йти до неї. Привіт, Одещина, колоритна і гостинна!" – написав глава держави у своєму Telegram-каналі.

При цьому, про забруднення свідчать результати дослідження води на узбережжі, оприлюднені 3 липня, повідомляє місцевий сайт vgorode.ua з посиланням на Одеський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я.

За цими даними, на всіх пляжах Одеси вода не відповідає гігієнічним нормам і санітарно-мікробіологічними показниками. Таким чином, купатися на міських пляжах не рекомендується. Видання також зазначає, що вода не відповідає нормам на пляжах в центральному районі Затоки і на "Сільському пляжі" в Сергіївці.

Не виконав головну обіцянку: Соціолог пояснив, чому у Зеленського почалися проблеми з рейтингом

п’ятниця, 14 серпень 2020, 11:45

Однак рейтинг в цілому знижується повільно, адже українці не бажають ще раз сильно розчаровуватись в президенті. Відомий експерт і заступник керівники Інституту соціології НАН України Євген Головаха, розповів, чому знижується рейтинг президента Володим...

Путін розпочав "крок 2" щодо Донбасу, Кремль отримав запевнення від Києва, - Тука про небезпеку прямих переговорів з бойовиками "ЛДНР"

п’ятниця, 14 серпень 2020, 8:17

Остання риторика української сторони в Тристоронній контактній групі, перемир’я на Донбасі, заяви, що лунають з обох боків, - усе це може свідчити про те, що Кремль перейшов до реалізації "кроку 2" щодо Донбасу. Є ознаки того, що Київ готовий погодитис...