Зеленський пообіцяв скоре звільнення з Росії військовополонених ВМСУ

Сім'ї бранців Кремля просили надати ув'язненим статус учасників бойових дій, однак гарант безапеляційно заявив, що з нинішньою Радою це не можливо. Цікаво, що з цього приводу скажуть у парламенті?

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з родинами українських моряків, які були захоплені російськими агресорами в минулому році поблизу Керченської протоки. Про це повідомляє прес-служба глави держави, зазначають Патріоти України.

Зеленський підкреслив, що тримає ситуацію на контролі. Він також нагадав про рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права в цій справі.

«Ми впевнені, що кроки, які ми зараз робимо, найближчим часом дадуть нам можливість повернути моряків», – сказав президент.

На зустрічі піднімалося питання підтримки сімей захоплених Росією моряків, зокрема забезпечення їх житлом.

Також йшла мова про законопроект, який передбачає надання їм статусу учасників бойових дій. Президент підкреслив, що через недієздатність нинішнього парламенту ухвалення цього документа зараз неможливо. Зеленський переконаний, що законопроект розглянуть народні депутати вже нового скликання.

Нагадаємо, 25 травня Трибунал ООН зобов’язав Москву звільнити українських моряків, захоплених біля Керченської протоки восени минулого року. У суді наголосили, що бачення Росії тих подій здається малоймовірним.

Хіти тижня. Димів, як "Кузя" перед смертю: Недоімперський крейсер з гордою назвою "Варяг" налякав мешканців Владивостоку

середа, 3 червень 2020, 0:10

Тихоокеанський надводний флот Росії традиційно вважається найсильнішим з часів СРСР. Тут базуються найпотужніші та найновіші кораблі...з тих, що залишились. Адже їм протистояти і американцям, і японцям ,і китайцям, в купі з австралійцями та новозеландзями

З архіву ПУ. "Может быть, какие-то российские танки и дошли бы до Киева, но их бы утопили в крови", - політемігрант з РФ

вівторок, 2 червень 2020, 23:30

У путінського режиму є фашистські риси, але захоплювати Європу Кремль поки не має наміру. Таку думку в інтерв'ю українським ЗМІ висловив російський політемігрант Ілля Заславський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "- Насколько Дональ...