Зеленський пообіцяв скоре звільнення з Росії військовополонених ВМСУ

Сім'ї бранців Кремля просили надати ув'язненим статус учасників бойових дій, однак гарант безапеляційно заявив, що з нинішньою Радою це не можливо. Цікаво, що з цього приводу скажуть у парламенті?

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з родинами українських моряків, які були захоплені російськими агресорами в минулому році поблизу Керченської протоки. Про це повідомляє прес-служба глави держави, зазначають Патріоти України.

Зеленський підкреслив, що тримає ситуацію на контролі. Він також нагадав про рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права в цій справі.

«Ми впевнені, що кроки, які ми зараз робимо, найближчим часом дадуть нам можливість повернути моряків», – сказав президент.

На зустрічі піднімалося питання підтримки сімей захоплених Росією моряків, зокрема забезпечення їх житлом.

Також йшла мова про законопроект, який передбачає надання їм статусу учасників бойових дій. Президент підкреслив, що через недієздатність нинішнього парламенту ухвалення цього документа зараз неможливо. Зеленський переконаний, що законопроект розглянуть народні депутати вже нового скликання.

Нагадаємо, 25 травня Трибунал ООН зобов’язав Москву звільнити українських моряків, захоплених біля Керченської протоки восени минулого року. У суді наголосили, що бачення Росії тих подій здається малоймовірним.

Хіти тижня. Кремлівський пропаганд*н пригрозив Україні новими "народними республіками"

середа, 18 вересень 2019, 0:35

Прислужник путінського режиму загрожує створити нові терористичні "республіки" за межами Донбасу в Україні.

Хіти тижня. "Полный провал! Пять попыток": У США висміяли хвалені ракети Путіна

середа, 18 вересень 2019, 0:10

У Росії невдачею закінчилися випробування крилатої ракети "Буревісник". Військові як мінімум п'ять разів запускали ракету, і все обернулося провалом, пише CNBC, передають Патріоти України. "Не дивлячись на ряд невдалих випробувань, російська ядерна ра...