Зеленський пообіцяв скоре звільнення з Росії військовополонених ВМСУ

Сім'ї бранців Кремля просили надати ув'язненим статус учасників бойових дій, однак гарант безапеляційно заявив, що з нинішньою Радою це не можливо. Цікаво, що з цього приводу скажуть у парламенті?

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з родинами українських моряків, які були захоплені російськими агресорами в минулому році поблизу Керченської протоки. Про це повідомляє прес-служба глави держави, зазначають Патріоти України.

Зеленський підкреслив, що тримає ситуацію на контролі. Він також нагадав про рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права в цій справі.

«Ми впевнені, що кроки, які ми зараз робимо, найближчим часом дадуть нам можливість повернути моряків», – сказав президент.

На зустрічі піднімалося питання підтримки сімей захоплених Росією моряків, зокрема забезпечення їх житлом.

Також йшла мова про законопроект, який передбачає надання їм статусу учасників бойових дій. Президент підкреслив, що через недієздатність нинішнього парламенту ухвалення цього документа зараз неможливо. Зеленський переконаний, що законопроект розглянуть народні депутати вже нового скликання.

Нагадаємо, 25 травня Трибунал ООН зобов’язав Москву звільнити українських моряків, захоплених біля Керченської протоки восени минулого року. У суді наголосили, що бачення Росії тих подій здається малоймовірним.

Хіти тижня. "Армянская диаспора выбрала неверную стратегию. Это будет стоить им поражения в Карабахе", - Альфред Кох

четвер, 29 жовтень 2020, 0:10

Подобатися варто було не тільки кремлівським ділкам, але й пересічним росіянам... "Дело в том, что из трех стран – посредников в урегулировании этого конфликта (США, Франция и Россия) минимальная, едва отличная от нуля вероятность вмешательства в конфл...

Якщо не можна усе "закатати в асфальт": Кабмін дозволив витрачати гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали

середа, 28 жовтень 2020, 23:51

Коли ми думали, що уряду нас більше нічим не здивувати, він вкотре продемонстрував "винахідливість". Кабінет міністрів дозволив використовувати для реалізації окремих етапів виробництва патріотичних серіалів бюджетні гроші з "коронавірусного" фонду. Пр...