Зеленський "послав" пропагандистку Кремля Скабєєву в прямому ефірі (відео)

У слухавці було чутно характерний для президента України голос з хрипотою, але з непритаманним йому московським "аканням".

Володимир Зеленський поспілкувався з топ-пропагандисткою Кремля Ольгою Скабєєвою по телефону. Все сталося в ефірі програми "60 минут", в якій постійно чорнять Україну, передають Патріоти України.

Другий ведучий пропагандистського шоу і чоловік Скабєєвої Євген Попов сказав, що вони взяли "довідник з телефонами всіх президентів України", промотали Ющенка і Януковича. У цьому місці Попов недоречно пожартував, сказавши, що у Януковича виявився код +7 (код РФ).

Скабєєва на гучному зв'язку зателефонувала нібито Зеленському. Вона вибачилася за те, що турбує його. У слухавці було чутно характерний для президента України голос з хрипотою, але з непритаманним йому московським "аканням".

З першої фрази стало зрозуміло, що на другому кінці лінії не Володимир Зеленський, а людина, що імітує його голос не дуже достовірно. "Зеленський" сказав, що завжди переривається для дзвінка, мовляв, раптом що сталося. Але оскільки у них нічого не сталося "ні з вашими близькими, ні рідними", то він продовжить розмову з колегами. Таким чином, "президент" м'яко послав пропагандистку, кинувши слухавку.

Скабєєва сказала, що ось такий у них відбувся "нормандський формат". При цьому пропагандистка назвала Зеленського страшно делікатною і тактовною людиною. "Володимире Олександровичу, це не розіграш, дзвонила дійсно я, і ми дуже хочемо записати з вами інтерв'ю", - сказала Скабєєва, понадіявшись на нормалізацію російсько-українських відносин.

​"Это уже не смешно. В стране преддефолтное состояние, а Зеленский не может уговорить #моносброд проголосовать за законы, которые требует МВФ", - Береза

понеділок, 30 березень 2020, 11:48

"Это уже не смешно. В стране преддефолтное состояние, а Зеленский не может уговорить свой #моносброд, который он привел в Верховную Раду, проголосовать за законы, которые требует МВФ", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, ...

"Тікають з корабля": Політтехнолог пояснив відставку міністра Уманського

понеділок, 30 березень 2020, 10:59

Міністр фінансів України Ігор Уманський, йдучи у відставку, показує свою слабкість на цій посаді. Таку думку в Facebook висловив політтехнолог Петро Охотін, зазначивши, що першим "втекти з корабля" спробував міністр охорони здоров'я Ілля Ємець, передаю...