
Президент Володимир Зеленський позбавив українського громадянства кількох колишніх міністрів та чиновників часів президентства Віктора Януковича. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на джерела у правоохоронних органах. Цю ж інформацію повідомило видання LIGA.net із посиланням на співрозмовника, наближеного до РНБО, передають Патріоти України.
Так, громадянства України позбавлено:
Повідомляється, що причинами позбавлення громадянства цих осіб стала наявність у них російських паспортів. Крім того, громадянство України втратили депутат Одеської міськради від ОПЗЖ Віктор Баранський, депутат Харківської облради від ОПЗЖ Микита Шенцев, окупант та колаборант Олександр Горбильов, а також Богдан Клюєв та Віталій Слаба.
Прем'єр-міністр Британії Кір Стармер під час спеціального звернення на Даунінг-стріт оголосив, що час його перебування на посаді підійшов до кінця, передають Патріоти України з посиланням на відеотрансляцію. Стармера у зверненні до нації проголосив про...
Навіть якщо Сполучені Штати погодяться надати Україні ліцензії на виробництво ракет-перехоплювачів для систем Patriot, власне виробництво таких ракет не запрацює швидко. За оцінками авіаційного експерта Костянтина Криволапа, для створення та випуску ан...