Зеленський пропонує скасувати візи для низки країн

За словами президента, заради розвитку українського медичного туризму потрібно популяризувати та сприяти комфортним умовам для іноземця.

Президент України Володимир Зеленський запропонував скласти перелік країн з якими потрібно скасувати візовий режим задля розвитку медичного туризму в Україні. Про це він заявив на нараді з питань розвитку медичного туризму у Трускавці на Львівщині, де він перебуває з робочою поїздкою, передають Патріоти України.

«Ми можемо підготувати список тих країн, чиї громадяни зазвичай кожного року приїжджають до Трускавця(але стикаються з перепони у перетині кордону-ред.) та звернутися до Міністерства закордонних справ (аби вони розглянули це питання —ред.)», — сказав Зеленський.

Крім того, він звернув увагу на те, що наразі з України на лікування закордон їде в тричі більше людей, ніж приїжджають в Україну. Тому питання розвитку медичного туризму дуже актуальне. Окрім того, голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський розповів, що на Львівщині налічується сім бальнеологічних курортів, понад 200 джерел мінеральних вод різних типів. Львівщина , має чималий потенціал в розвитку пластичної хірургії, стоматології, санаторно-курортного та реабілітаційного лікування, офтальмології та у сфері репродуктивного здоров’я. Проте зауважив, що не все ідеально, проблеми також є.

За його словами, заради розвитку українського медичного туризму потрібно популяризувати та сприяти комфортним умовам для іноземця. «Середній чек іноземного туриста який залишає ці кошти в Україні, складає $2-2,5 тис. за курс лікування. Це немалі кошти», — зауважив він.

З архіву ПУ. "Можете взяти ручку, аркуш та ... звільнити свої місця", - президент України звернувся до Кабінету міністрів

четвер, 9 липень 2020, 23:05

Як Зеленський зразу після інавгурація, 20 травня 2019 року, взявся різко наближати "кінець епохи бідності". Під час промови Володимир Зеленський процитував колишнього американського президента Рональда Рейгана, передають Патріоти України. "Дозвольте ме...

Сербські ЗМІ запустили фейк про "українських найманців" на протестах проти карантину у Белграді (скріншот)

четвер, 9 липень 2020, 22:44

Українські дипломати офіційно заявили, що держава Україна жодним чином не втручається у внутрішньополітичну ситуацію в Сербії. Українське посольство в Сербії спростувало інформацію про причетність українців до протестів у Белграді, яку опублікували в о...