Зеленський пропонує скасувати візи для низки країн

За словами президента, заради розвитку українського медичного туризму потрібно популяризувати та сприяти комфортним умовам для іноземця.

Президент України Володимир Зеленський запропонував скласти перелік країн з якими потрібно скасувати візовий режим задля розвитку медичного туризму в Україні. Про це він заявив на нараді з питань розвитку медичного туризму у Трускавці на Львівщині, де він перебуває з робочою поїздкою, передають Патріоти України.

«Ми можемо підготувати список тих країн, чиї громадяни зазвичай кожного року приїжджають до Трускавця(але стикаються з перепони у перетині кордону-ред.) та звернутися до Міністерства закордонних справ (аби вони розглянули це питання —ред.)», — сказав Зеленський.

Крім того, він звернув увагу на те, що наразі з України на лікування закордон їде в тричі більше людей, ніж приїжджають в Україну. Тому питання розвитку медичного туризму дуже актуальне. Окрім того, голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський розповів, що на Львівщині налічується сім бальнеологічних курортів, понад 200 джерел мінеральних вод різних типів. Львівщина , має чималий потенціал в розвитку пластичної хірургії, стоматології, санаторно-курортного та реабілітаційного лікування, офтальмології та у сфері репродуктивного здоров’я. Проте зауважив, що не все ідеально, проблеми також є.

За його словами, заради розвитку українського медичного туризму потрібно популяризувати та сприяти комфортним умовам для іноземця. «Середній чек іноземного туриста який залишає ці кошти в Україні, складає $2-2,5 тис. за курс лікування. Це немалі кошти», — зауважив він.

Хіти тижня. "Падение рейтинга Зеленского, обыски у Зверобой и при чем здесь Коломойский", - експерт

субота, 7 грудень 2019, 3:00

"Главными событиями сегодняшнего дня стали две новости, не слишком связанные между собой. Во-первых, Киевский международный институт социологии обнародовал результаты очередного соцопроса, согласно которым с сентября рейтинг президента Владимира Зеленс...

Хіти тижня. У мережу злили секретні документи терористів "Л/ДНР"

субота, 7 грудень 2019, 1:00

У файлах вказується чисельність і розташування військ, а також завдання, поставлені перед ними. "Дуже забавні документи потрапили мені в руки зусиллями небайдужих людей. Якщо коротко, то це опис стану сил і засобів та поточні завдання окупантів – і не ...