
Президент України Володимир Зеленський прибув у Львівську область для відвідання шахти, на якій загинули гірники. Про це інформують Патріоти України із посиланням на Твіттер Адміністрації президента.
"Володимир Зеленський прибув до Львівської області. Відразу вирушив на шахту "Лісова", де загинули гірники", - йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, 29 травня у Львівській області стався обвал породи на шахті "Лісова" держпідприємства "Львіввугілля", внаслідок чого загинуло двоє гірників. Особи загиблих встановлено. Ними виявилися двоє жителів Сокальського району 1971 і 1997 років народження.
Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...