Зеленський прийняв гучне рішення по "євробляхах"

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, що продовжує пільговий період, протягом якого власників нерозмитнених авто, які знаходяться в Україні з порушеннями, не штрафуватимуть. Про це йдеться в карті проходження документа на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України.

Цим законом тривалість такого пільгового періоду продовжується на 90 днів, до кінця листопада 2019 року. 12 вересня Рада прийняла закон, який переносить введення штрафів за порушення митного режиму перебування машин з іноземною реєстрацією в Україні. За нього проголосувало 284 депутата.

Відзначимо, що попередній період звільнення від штрафів тривав до 22 серпня. Тоді вступили в силу наступні штрафні санкції:

Недобросовісна реклама недонаддержави, або Як ефемерні "Армата" та "Пєрєсвєт" та Су-57 у Сирії набували "бойовий досвід"

субота, 6 червень 2020, 12:06

Москва відчайдушно шукає коштів для фінансування своїх дорогущих недоробок, котрі покликані зменшити відставання нетехнологічної у ВПК "бензоколонки" від провідних потуг світу. І тут у дії йдуть "гібридні" засоби обдурювання. Патріоти України пропонуют...

З того часу МВФ не довіряє Києву: ​Тимофій Милованов розповів, як Юлія Тимошенко на посаді прем'єр-міністра обдурила Міжнародний валютний фонд

субота, 6 червень 2020, 11:06

Юлія Тимошенко в 2008 не дала ходу реформі, яку пообіцяла Міжнародному валютному фонду. Про це заявив екс-міністр розвитку економіки України Тимофій Милованов, зазначають Патріоти України.